☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Real Life Topik
Prev
1
69
70
71
72
73
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22336
Replies: 1216
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#701
Sep 9 2010 03:39pm
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 9 Sep 2010 23:38)
hogy áll dubai mostanában, még épül ezerrel vagy már nincs tele daruval?
bódy szylvynek mennyi az órabére?
Elvileg válság után eléggé befailelt az egész, lehet azóta megint beindult a biznisz.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#702
Sep 9 2010 03:40pm
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 9 Sep 2010 23:38)
hogy áll dubai mostanában, még épül ezerrel vagy már nincs tele daruval?
bódy szylvynek mennyi az órabére?
Most kicsit visszafogottabban, de épülget.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#703
Sep 9 2010 10:46pm
nincs kedvem dolgozni menni.... :/
mondanivalo
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold
:
5,939.00
Warn: 30%
#704
Sep 9 2010 11:03pm
suliba sincs sok kedvem menni és este se akarok elmenni itthonról
mostanában tiszta antiszoc lettem
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#705
Sep 9 2010 11:14pm
Quote (mondanivalo @ 10 Sep 2010 07:03)
suliba sincs sok kedvem menni és este se akarok elmenni itthonról
mostanában tiszta antiszoc lettem
Neked mennyi kozod van a kanin ugyanilyen neven futo emberkehez?
Ha te vagy az, h-h itt a jspn?
dihep
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold
:
70,255.00
#706
Sep 10 2010 09:01am
ma túl sokat voltam kint és meg is fáztam + fáj a torkom, neszeneked rl
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#707
Sep 10 2010 09:06am
Quote (Hellmarch @ 10 Sep 2010 16:01)
ma túl sokat voltam kint és meg is fáztam + fáj a torkom, neszeneked rl
Menjel ISKOLABA te TANULO :D:D::D:DD
dihep
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold
:
70,255.00
#708
Sep 10 2010 09:09am
Quote (Moonflow @ 10 Sep 2010 16:06)
Menjel ISKOLABA te TANULO :D:D::D:DD
lol bántasz
már vége az órámnak!
Vismajor
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#709
Sep 11 2010 02:22pm
Tegnap voltunk szülinapozni, elég fasza volt, fél 4re értünk haza. Buliba hívott melózni haver, bnv-n szórólapot osztottunk 800ft/h 4 óra meló szombat-vasárnap 10-14-ig. Elég fasza, de így 3 óra alvással elég fail volt:D
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#710
Sep 11 2010 04:05pm
elkezdtem wowozni a triállal... lehet megveszem...
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
69
70
71
72
73
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact