d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev16970717273122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 9 2010 03:39pm
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 9 Sep 2010 23:38)
hogy áll dubai mostanában, még épül ezerrel vagy már nincs tele daruval?

bódy szylvynek mennyi az órabére?


Elvileg válság után eléggé befailelt az egész, lehet azóta megint beindult a biznisz.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 9 2010 03:40pm
Quote (CsakMaraKellEzAzAcc @ 9 Sep 2010 23:38)
hogy áll dubai mostanában, még épül ezerrel vagy már nincs tele daruval?

bódy szylvynek mennyi az órabére?


Most kicsit visszafogottabban, de épülget.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 9 2010 10:46pm
nincs kedvem dolgozni menni.... :/
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Sep 9 2010 11:03pm
suliba sincs sok kedvem menni és este se akarok elmenni itthonról
mostanában tiszta antiszoc lettem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 9 2010 11:14pm
Quote (mondanivalo @ 10 Sep 2010 07:03)
suliba sincs sok kedvem menni és este se akarok elmenni itthonról
mostanában tiszta antiszoc lettem


Neked mennyi kozod van a kanin ugyanilyen neven futo emberkehez?

Ha te vagy az, h-h itt a jspn?
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 10 2010 09:01am
ma túl sokat voltam kint és meg is fáztam + fáj a torkom, neszeneked rl
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 10 2010 09:06am
Quote (Hellmarch @ 10 Sep 2010 16:01)
ma túl sokat voltam kint és meg is fáztam + fáj a torkom, neszeneked rl


Menjel ISKOLABA te TANULO :D:D::D:DD
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 10 2010 09:09am
Quote (Moonflow @ 10 Sep 2010 16:06)
Menjel ISKOLABA te TANULO :D:D::D:DD


lol bántasz

már vége az órámnak!
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 11 2010 02:22pm
Tegnap voltunk szülinapozni, elég fasza volt, fél 4re értünk haza. Buliba hívott melózni haver, bnv-n szórólapot osztottunk 800ft/h 4 óra meló szombat-vasárnap 10-14-ig. Elég fasza, de így 3 óra alvással elég fail volt:D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 11 2010 04:05pm
elkezdtem wowozni a triállal... lehet megveszem...
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273122Next
Add Reply New Topic New Poll