d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev16970717273828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 11:16am
Quote (farki @ Dec 20 2009 06:14pm)
a life steal nem orb effect


jo tudni
akkor mi az orb effect

egyebkent máté lol
jereziahnak meg tok szar az uj hangja

lóóól mesh
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 20 2009 11:17am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 20 Dec 2009 18:16)
jo tudni
akkor mi az orb effect

egyebkent máté lol
jereziahnak meg tok szar az uj hangja

lóóól mesh


kicsit kezd sok lenni ez a lóóóól meg máté
eddig se volt vicces, de így már értékelhetetlenül szar



kérlek szépen olvasd el az item leírását
ahol pirossal ki van emelve, h ATTACK MODIFIER, az az orb effect. a life steal zölddel van írva, a bash meg sárgával, ezeket össze lehet kombózni, csak ugyanolyanokat nem
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 11:24am
Quote (farki @ Dec 20 2009 06:17pm)
kicsit kezd sok lenni ez a lóóóól meg máté
eddig se volt vicces, de így már értékelhetetlenül szar



kérlek szépen olvasd el az item leírását
ahol pirossal ki van emelve, h ATTACK MODIFIER, az az orb effect. a life steal zölddel van írva, a bash meg sárgával, ezeket össze lehet kombózni, csak ugyanolyanokat nem


nem erzed at a helyzetem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 11:30am
Quote (farki @ Dec 20 2009 05:17pm)
kicsit kezd sok lenni ez a lóóóól meg máté
eddig se volt vicces, de így már értékelhetetlenül szar



kérlek szépen olvasd el az item leírását
ahol pirossal ki van emelve, h ATTACK MODIFIER, az az orb effect. a life steal zölddel van írva, a bash meg sárgával, ezeket össze lehet kombózni, csak ugyanolyanokat nem


igazábol lehet rajtad chain lightning, shieldbreaker, life steal és manaburn is 1xerre
mind1ik müködni fog
csak akkor kell váltogatni, ha shieldbreaker mellé pl skadit veszél, vagy s&y-t
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 11:31am
na ittvagyok, nem tudtam menni sehova, MÁV+VOLÁN failed, majd holnap, szóval most azonnal honozni akarok!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 11:34am
Quote (Rezs @ Dec 20 2009 05:31pm)
na ittvagyok, nem tudtam menni sehova, MÁV+VOLÁN failed, majd holnap, szóval most azonnal honozni akarok!!!!!!!!!!!


OKÁJÉ
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 20 2009 11:36am
én is itt, de még fél óra kéne, srácok .. :C
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 12:53pm
mi lenne ha vegre mehetnek en is veletek ?

egyebkent a hammerstorm miden hogyan tudott creepelni soulreaper ellen ?_?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 12:54pm
na ennyi elég is volt a honbol mára, ilyen allykat akik nem képesek repickelni ha látják hogy a herok között mekkora különbség van, ráadásul a skillofluck gyerek meg valami másik feeder 1700+ rendesen ellátta golddal a fenti lanet
syl is agyvérzést kapott sztem

skillofluckkal soha többet bazdmeg, inkább jöjjön rici, ekkora balfaszt mint ez, ráadásul a pofája is akkora..
annyit tud hogy ráultizik witch slayerrel a 10 hps herora, aminek nem is ő vette le az életét

This post was edited by Rezs on Dec 20 2009 12:57pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 12:58pm
Quote (Rezs @ Dec 20 2009 06:54pm)
na ennyi elég is volt a honbol mára, ilyen allykat akik nem képesek repickelni ha látják hogy a herok között mekkora különbség van, ráadásul a skillofluck gyerek meg valami másik feeder 1700+ rendesen ellátta golddal a fenti lanet
syl is agyvérzést kapott sztem

skillofluckkal soha többet bazdmeg, inkább jöjjön rici, ekkora balfaszt mint ez, ráadásul a pofája is akkora..


fenti lanen felváltva haltak ^^
vicces volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273828Next
Add Reply New Topic New Poll