Quote (palacsinta @ 28 Apr 2010 23:13)
DE AZÉRT BE VOLT ÁLLVA AZ A VÉDELEM MINT LACOKING : DDDDDD
e dik , még mindig színjózan vagyok verjem alád ^^
Quote (Vismajor @ 28 Apr 2010 22:39)
látod, kurvára cryolok. Itt pampogtál pár oldallal ezelött, hogy mennyire értesz a focihoz, hát ma látthattad, hogy lehet úgy focizni, hogy közben nem focizik az egyik csapat, és arr aérzed magad képesnek, hogy benyögöd ide, hogy mehet a cry
elhúzhatsz innen a lófaszba ha ennyi az érdemi hozzáfűzni valód
mit gondoltál , az inter egy ilyen csapat , ezért utálom az egész olasz focit , rohadt bunker , és az inter ezt mostanába nagyon látványosan csinálja
phew phew
This post was edited by lacoking on Apr 28 2010 03:51pm