d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev16970717273382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2010 03:40pm
azért kétszer nem mákolták-cigánykodták be a döntőbe a barcát
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 28 2010 03:50pm
Quote (palacsinta @ 28 Apr 2010 23:13)
DE AZÉRT BE VOLT ÁLLVA AZ A VÉDELEM MINT LACOKING : DDDDDD


e dik , még mindig színjózan vagyok verjem alád ^^

Quote (Vismajor @ 28 Apr 2010 22:39)


látod, kurvára cryolok. Itt pampogtál pár oldallal ezelött, hogy mennyire értesz a focihoz, hát ma látthattad, hogy lehet úgy focizni, hogy közben nem focizik az egyik csapat, és arr aérzed magad képesnek, hogy benyögöd ide, hogy mehet a cry
elhúzhatsz innen a lófaszba ha ennyi az érdemi hozzáfűzni valód


mit gondoltál , az inter egy ilyen csapat , ezért utálom az egész olasz focit , rohadt bunker , és az inter ezt mostanába nagyon látványosan csinálja

phew phew



This post was edited by lacoking on Apr 28 2010 03:51pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 28 2010 03:56pm
Quote (lacoking @ 28 Apr 2010 22:50)
e dik , még mindig színjózan vagyok verjem alád ^^



mit gondoltál , az inter egy ilyen csapat , ezért utálom az egész olasz focit , rohadt bunker , és az inter ezt mostanába nagyon látványosan csinálja

phew phew


az a baj hogy a barca az első meccsen bukta el a tovább jutást
mit gondoltatok hogy majd az inter 3 támadoval fog rohamozni 2 golos előnyben?
amugy én is utálom ezt a focit, de a sok divat barcást még jobban utálom (akinek nem inge nem veszi... :) )
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 28 2010 04:03pm
Quote (Inakwo @ 28 Apr 2010 23:56)
az a baj hogy a barca az első meccsen bukta el a tovább jutást
mit gondoltatok hogy majd az inter 3 támadoval fog rohamozni 2 golos előnyben?
amugy én is utálom ezt a focit, de a sok  divat barcást még jobban utálom (akinek nem inge nem veszi... :) )


én nem is azért írtam , igaz ezen a meccsen a barcának szurkoltam , de csak azért , mert az inter volt az ellenfél ^^
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 28 2010 04:09pm
Quote (lacoking @ 28 Apr 2010 23:03)
én nem is azért írtam , igaz ezen a meccsen a barcának szurkoltam , de csak azért , mert az inter volt az ellenfél ^^


tudom én :)

csak azért van egy két homályos rész guardiola taktikájában számomra :s

pl miért nem változtatta meg a taktikát amikor látta hogy nem sikerül át törni a bunker focit?

vagy attól függetlenül hogy ibra egy rakás kaki volt fent hagyhatta volna és át állhatott volna 3-5-2 re pl

mert szerintem fel tehetett volna mindent egy lapra simán :s
bár én nem éreztem ma az átütő erőt :s

tl;dr tudom :)
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 28 2010 04:10pm
Quote (Inakwo @ 29 Apr 2010 00:09)
tudom én :)

csak azért van egy két homályos rész guardiola taktikájában számomra :s

pl miért nem változtatta meg a taktikát amikor látta hogy nem sikerül át törni a bunker focit?

vagy attól függetlenül hogy ibra egy rakás kaki volt fent hagyhatta volna és át állhatott volna 3-5-2 re pl

mert szerintem fel tehetett volna mindent egy lapra simán :s
bár én nem éreztem ma az átütő erőt :s

tl;dr tudom :)


én látatlanba mondtam(nem néztem a meccset) , hogy az inter bunker focit játszik , és tudtam hogy azt fogja játszani , mint a bajnokikon mostanába
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 28 2010 09:48pm
Quote (Vharimatras @ 28 Apr 2010 21:42)
az bizony kéz volt ^^


a gól szabályos volt mivel Tourénak teljesen levolt szoritva a keze... semmi szándékosság ... akkor már hajrá inter verjék ki a Bayern.-t . mjad jövőre visszatér a barca ;)
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 28 2010 10:40pm
Quote (ZeNoR @ Apr 29 2010 05:48am)
a gól szabályos volt mivel Tourénak teljesen levolt szoritva a keze... semmi szándékosság ... akkor már hajrá inter verjék ki a Bayern.-t . mjad jövőre visszatér a barca ;)


Milyen Hajrá Inter bazmeg? Itt szurkoltal a Barcanak ,hogy továbbmész meg ilyenek most ,hogy kiesett mar nem nekik hanem annak a csapatnak szurkolsz aki benn maradt? Bazmeg ez szánalmas
Banned
Posts: 722
Joined: Mar 28 2010
Gold: 2.50
Apr 29 2010 01:23am
Quote (championmath @ Apr 29 2010 06:40am)
Milyen Hajrá Inter bazmeg? Itt szurkoltal a Barcanak ,hogy továbbmész meg ilyenek most ,hogy kiesett mar nem nekik hanem annak a csapatnak szurkolsz aki benn maradt? Bazmeg ez szánalmas


eléggé félreértelmezted a postját.

Barcának szokrult, de ha már kiesett akkor az inter- bayer páros közül az internek szurkol.

én is a barcának szurkoltam, de most már az internek fogok, mivel már kiesett a barca.

This post was edited by exitex on Apr 29 2010 01:23am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 29 2010 03:30am
Quote (championmath @ 29 Apr 2010 05:40)
Milyen Hajrá Inter bazmeg? Itt szurkoltal a Barcanak ,hogy továbbmész meg ilyenek most ,hogy kiesett mar nem nekik hanem annak a csapatnak szurkolsz aki benn maradt? Bazmeg ez szánalmas


egyébként sem kellene minden postomba belekötnöd. inkább Akkor már az Inter mint a Bayern. xD az utcsó mondatodon meg FAPFAPFAPFAP.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273382Next
Add Reply New Topic New Poll