d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Zenét Hallgatsz éppen?? > Post It!
Prev169707172731744Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 27 2008 11:02am
Quote (Baleee @ Thu, 27 Mar 2008, 06:42)
harr olvastam vhol elmarad a flogging molly pesti fellépése =((((((
vagyis csúszik :S:S:S:S:S


Jumping Round - Angyalok nincsenek


el bizony sad.gif (elvileg még idén pótolják valamikor)
pedig már vártam.

ezért most Rick Astley - Never Gonna Give You Up.
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Mar 27 2008 11:03am
Paramore - Crushcrushcrush
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 27 2008 11:05am
Quote (bajcli @ Thu, 27 Mar 2008, 17:02)
el bizony sad.gif (elvileg még idén pótolják valamikor)
pedig már vártam.

ezért most Rick Astley - Never Gonna Give You Up.


y Én majdnem be is buktam a jegyekkel...
Még jó, hogy felmentem még1szer megnézni, hogy mennyi is és írva volt, hogy marad harr :SS:S:SS
A pótlásból nem tudom mi lesz, de vmi olyat hallottam, hogy szigeten lesznek...

Now playing: Flúg - Földet vonza el

This post was edited by Baleee on Mar 27 2008 11:06am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 27 2008 11:07am
Chocolate Rain 8Bit Remix

nintendocore \m/
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 27 2008 11:08am
Quote (Baleee @ Thu, 27 Mar 2008, 18:05)
y Én majdnem be is buktam a jegyekkel...
Még jó, hogy felmentem még1szer megnézni, hogy mennyi is és írva volt, hogy marad harr :SS:S:SS
A pótlásból nem tudom mi lesz, de vmi olyat hallottam, hogy szigeten lesznek...

Now playing: Flúg - Földet vonza el


nem buktad volna be, mert a jegyárakat visszaadják biggrin.gif
és szerintem szigeten nem lesznek, legalábbis eddig nem volt szó róla, meg nem hinném, hogy fő fesztiválszezonban épp Európában turnéznának az új lemezzel...sad.gif

szerintem legyen inkább a38, egy ottani koncert sokkal jobb, mint akármilyen szigetes fos.

Korn - Twisted Transistor.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 27 2008 11:14am
Quote (bajcli @ Thu, 27 Mar 2008, 17:08)
nem buktad volna be, mert a jegyárakat visszaadják biggrin.gif
és szerintem szigeten nem lesznek, legalábbis eddig nem volt szó róla, meg nem hinném, hogy fő fesztiválszezonban épp Európában turnéznának az új lemezzel...sad.gif

szerintem legyen inkább a38, egy ottani koncert sokkal jobb, mint akármilyen szigetes fos.

Korn - Twisted Transistor.


én se vagyok oda szigetért am...
vhogy nem az igazi...


hmmm joh de mire visszakapom a cash-t az kb olyan lezs mint ptdk vs laptop ügy :DDD smile.gif

Hat szigetre meg ha mennek se gondolom, hogy tudnek menni ra ^^
majd kiderul


np: Axis & Trank - The Scent
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 27 2008 12:18pm
Criss Source - Hugs 'N' Kisses
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 27 2008 12:19pm
Kispál és a Borz- '60-as évek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 27 2008 01:29pm
Bob Dylan - Subterranean Homesick Blues
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Mar 27 2008 01:31pm
vegre lejott a dimmu borgir diszkografia, aztat hallgatom.

hja es Bajc talaltam vmi 3 v 4 gigas ska gyujtemenyt, vmi 20-25 egyuttes diszkografiai csak baromi lassan jon sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev169707172731744Next
Closed New Topic New Poll