d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar Diablo Trade Topic > Maximum 20 Fg Értékben
Prev16970717273170Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 31 2008 06:05am
Quote (Oberon_os @ Fri, 31 Oct 2008, 12:58)
Ha kunyerálok egy kulcsot tiborctól, akár mehet is. Bár most nem vagyok annyira rászorulva... smile.gif De próbaképp megnézhetjük majd.


Kettot is tudok adni.
Sot van egy harmadik is, csak annak egyedul a sima dio cd keye van meg, a lodot elkavartam valahova.
Member
Posts: 285
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Oct 31 2008 06:52am
o bo 38meg lg29
iso fg
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 31 2008 07:12am
Quote (vtibor @ Fri, 31 Oct 2008, 12:05)
Kettot is tudok adni.
Sot van egy harmadik is, csak annak egyedul a sima dio cd keye van meg, a lodot elkavartam valahova.


probléma az hogy ez íszrte kéne. és te is íszten nyomod.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 31 2008 07:12am
Quote (Oberon_os @ Fri, 31 Oct 2008, 14:12)
probléma az hogy ez íszrte kéne. és te is íszten nyomod.


Na az mar valoban epic. sad.gif
Menjetek westre tongue.gif

This post was edited by vtibor on Oct 31 2008 07:12am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 31 2008 07:13am
Quote (vtibor @ Fri, Oct 31 2008, 02:12pm)
Na az mar valoban epic. sad.gif
Menjetek westre tongue.gif


vagy add nekem a kulcsot
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 31 2008 07:19am
Quote (Taszilo.^ @ Fri, 31 Oct 2008, 14:13)
vagy add nekem a kulcsot


Elobb kerd legalabb ilyen szepen:

Refr:
Látlak és belehalok, megcsókolnálak, tudom te is így akarod
Először látlak, de belehalok, százszor is elképzeltem
Mégis bizonytalanul dadogok, hadd érezzem, hadd vétkezzem, veled
Kérek egy kulcsot a szívedhez

Félek, hogy beégek, ha odáig egyáltalán eljuktok elérek
Minden reggel arra mentem felétek, de eddig nem láttalak sosem
De most egycsapásra megváltozott minden, magányos voltam és
Rideg volt minden ami fakó volt, üres és színtelen, az most színesben pompázhat hirtelen.

Ott az apró szikra a szemedben, én igent mondanék a helyedben
Várom, hogy mit lépsz a szív elszorul, mit biztosnak hittem eddig most felborul
Bólints, mondj igent mondd, hogy jó mit irántad érzek, el nem mondható
Pofon még nem csattant, ez biztató így szól a varázsszó: szeretlek.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 31 2008 07:48am
classic rusht indítok 10 percen belül, aki akar jönni, pmeljen jspn smile.gif
3kor kezdem
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 31 2008 08:00am
o 14-18 assa t n um/5 fgz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 31 2008 08:02am
Quote (Janou @ Fri, Oct 31 2008, 02:48pm)
classic rusht indítok 10 percen belül, aki akar jönni, pmeljen jspn smile.gif
3kor kezdem


elkéstem?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 31 2008 08:05am
Quote (Taszilo.^ @ Fri, 31 Oct 2008, 15:02)
elkéstem?


szerintm y
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273170Next
Closed New Topic New Poll