Quote (Taszilo.^ @ Fri, 31 Oct 2008, 14:13)
vagy add nekem a kulcsot
Elobb kerd legalabb ilyen szepen:
Refr:
Látlak és belehalok, megcsókolnálak, tudom te is így akarod
Először látlak, de belehalok, százszor is elképzeltem
Mégis bizonytalanul dadogok, hadd érezzem, hadd vétkezzem, veled
Kérek egy kulcsot a szívedhezFélek, hogy beégek, ha odáig egyáltalán eljuktok elérek
Minden reggel arra mentem felétek, de eddig nem láttalak sosem
De most egycsapásra megváltozott minden, magányos voltam és
Rideg volt minden ami fakó volt, üres és színtelen, az most színesben pompázhat hirtelen.
Ott az apró szikra a szemedben, én igent mondanék a helyedben
Várom, hogy mit lépsz a szív elszorul, mit biztosnak hittem eddig most felborul
Bólints, mondj igent mondd, hogy jó mit irántad érzek, el nem mondható
Pofon még nem csattant, ez biztató így szól a varázsszó: szeretlek.