d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev16970717273183Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 2 2008 03:35pm
megoltem eletem elso DC-jet xDDD
priv duel gameben spawnolt
18/16/9 lett
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 2 2008 03:36pm
Quote (sondor @ Sat, Aug 2 2008, 10:35pm)
megoltem eletem elso DC-jet xDDD
priv duel gameben spawnolt
18/16/9 lett


20 fg start !
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 2 2008 03:36pm
Quote (Vharimatras @ Sat, Aug 2 2008, 09:36pm)
20 fg start !


tenyleg kell ?? xD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 2 2008 03:37pm
Quote (sondor @ Sat, Aug 2 2008, 10:36pm)
tenyleg kell ?? xD


20 fgért igen biggrin.gif
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 2 2008 03:37pm
Quote (Vharimatras @ Sat, Aug 2 2008, 09:37pm)
20 fgért igen biggrin.gif


annyiert megtartom inkabb emleknek :<
Member
Posts: 637
Joined: Nov 17 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2008 05:00am
talaltam egy 4sox 44allreses sacred targe-t (ami azért durva mert az st-nek van a legnagyobb blockja és elég kevés az str req ha valaki nemtudnátongue.gif) és ha kellene valakinek pm me offer
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 6 2008 05:06am
Quote (luci1990 @ Wed, Aug 6 2008, 12:00pm)
talaltam egy 4sox 44allreses sacred targe-t (ami azért durva mert az st-nek van a legnagyobb blockja és elég kevés az str req ha valaki nemtudnátongue.gif) és ha kellene valakinek pm me offer


ezt csak a noobok nem tudják.

am meg gz. de hol a 15ed/15dura és a +1@res?

azt sem mondanám trophynak,de így meg aztán főleg nem.

This post was edited by xXmateXx on Aug 6 2008 05:07am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2008 09:00am
Quote (xXmateXx @ Wed, 6 Aug 2008, 12:06)
ezt csak a noobok nem tudják.

am meg gz. de hol a 15ed/15dura és a +1@res?

azt sem mondanám trophynak,de így meg aztán főleg nem.


Nem mondanad trophynak? Lol gtfo. Mutass 5 darabot belole ami legit.
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 6 2008 09:03am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Aug 6 2008, 04:00pm)
Nem mondanad trophynak? Lol gtfo. Mutass 5 darabot belole ami legit.


biztos hogy van. ha nem más shopokban és attól még legit. smile.gif

de sztm sima 44@res st 4soxal nem trophy semmiféle képpen sem.

nekem is esett már nem 1 45@res st. és páron még ed is volt no meg volt egy 15/14 45@res.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 6 2008 09:04am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Aug 6 2008, 04:00pm)
Nem mondanad trophynak? Lol gtfo. Mutass 5 darabot belole ami legit.


ezt vouch 15/15 45@ az sztem is trophy
viszont 44@ csak bo spiritnek jó switchbe
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273183Next
Closed New Topic New Poll