d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pvp Hammerpala Guide Gazdagoknak :)
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Jun 7 2007 02:32pm
Quote (hun_jozef @ Thu, 7 Jun 2007, 20:09)
Quote (T4L_K1 @ Thu, Jun 7 2007, 07:13pm)
Quote (hun_jozef @ Thu, Jun 7 2007, 08:06pm)
én hozzátenném , mivel látom senki nem látta nyitó részt , ez hammer pvp , és én erre írtam , skillek között nem írta , h tett volna chargera , szal ennyi . sima hammer amugy bármien cuccban lehet , esélytelen bowa ellen , és ismétlem hammer , és nem charge  uglyhammer.gif


#1 - chargera azert tett, mert prereq. anelkul nincs hs pl xd.
#2 - mb + maxdr + doom + desync es bowa = 0.


Mondom még1x biggrin.gif olvasd el a leírást és utána gyer chargeval , doommal , meg a többivel . elhiszem h charge lecsapja bowám , de én hammerrõl beszélek , pontosabban arról a hammerrõl , ami fentebb van részletezve ! Ezentul pls olvass vissza legelejérõl , és utána vry !

lod-europe-hun1 legend forewer<= ezt nem ertem ^^ wallbash.gif


talki, a #2vel igazad van de gm duelrol van szo nem? gondolom van olyan hax ami megneheziti a pala dolgat... kabe = a doomal. ha doomod van akar sima attackal is megolod bowat.

Jska, fentebb irtad h a hammer akarmit csinal, a hajara kenheti. ohmy.gif tongue.gif


Banned
Posts: 2,064
Joined: Mar 4 2007
Gold: 13.37
Warn: 60%
Jun 8 2007 02:42pm
Quote (ptdk @ Thu, Jun 7 2007, 08:32pm)
Quote (hun_jozef @ Thu, 7 Jun 2007, 20:09)
Quote (T4L_K1 @ Thu, Jun 7 2007, 07:13pm)
Quote (hun_jozef @ Thu, Jun 7 2007, 08:06pm)
�n hozz�tenn�m , mivel l�tom senki nem l�tta nyit� r�szt , ez hammer pvp , �s �n erre �rtam , skillek k�z�tt nem �rta , h tett volna chargera , szal ennyi . sima hammer amugy b�rmien cuccban lehet , es�lytelen bowa ellen , �s ism�tlem hammer , �s nem charge  uglyhammer.gif


#1 - chargera azert tett, mert prereq. anelkul nincs hs pl xd.
#2 - mb + maxdr + doom + desync es bowa = 0.


Mondom m�g1x biggrin.gif olvasd el a le�r�st �s ut�na gyer chargeval , doommal , meg a t�bbivel . elhiszem h charge lecsapja bow�m , de �n hammerr�l besz�lek , pontosabban arr�l a hammerr�l , ami fentebb van r�szletezve ! Ezentul pls olvass vissza legelej�r�l , �s ut�na vry !

lod-europe-hun1 legend forewer<= ezt nem ertem ^^ wallbash.gif


talki, a #2vel igazad van de gm duelrol van szo nem? gondolom van olyan hax ami megneheziti a pala dolgat... kabe = a doomal. ha doomod van akar sima attackal is megolod bowat.

Jska, fentebb irtad h a hammer akarmit csinal, a hajara kenheti. ohmy.gif tongue.gif


istenem de lebaszódtak a karakterek...

Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 9 2007 01:57am
Quote (hun_jozef @ Thu, Jun 7 2007, 08:09pm)
Quote (T4L_K1 @ Thu, Jun 7 2007, 07:13pm)
Quote (hun_jozef @ Thu, Jun 7 2007, 08:06pm)
�n hozz�tenn�m , mivel l�tom senki nem l�tta nyit� r�szt , ez hammer pvp , �s �n erre �rtam , skillek k�z�tt nem �rta , h tett volna chargera , szal ennyi . sima hammer amugy b�rmien cuccban lehet , es�lytelen bowa ellen , �s ism�tlem hammer , �s nem charge  uglyhammer.gif


#1 - chargera azert tett, mert prereq. anelkul nincs hs pl xd.
#2 - mb + maxdr + doom + desync es bowa = 0.


Mondom m�g1x biggrin.gif olvasd el a le�r�st �s ut�na gyer chargeval , doommal , meg a t�bbivel . elhiszem h charge lecsapja bow�m , de �n hammerr�l besz�lek , pontosabban arr�l a hammerr�l , ami fentebb van r�szletezve ! Ezentul pls olvass vissza legelej�r�l , �s ut�na vry !

lod-europe-hun1 legend forewer wallbash.gif


te olvass a legelejétől, mert arról volt szó, hogy egy ilyen hammerpalának elég felbaszni egy griefet és úgy charge. De megsúgom, hogy úgyis van esélye a hammerdinnek, hogy csak telézik és hammerezik.

Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 9 2007 07:43am
Quote (David_ibolykane @ Sat, Jun 9 2007, 07:57am)
Quote (hun_jozef @ Thu, Jun 7 2007, 08:09pm)
Quote (T4L_K1 @ Thu, Jun 7 2007, 07:13pm)
Quote (hun_jozef @ Thu, Jun 7 2007, 08:06pm)
�n hozz�tenn�m , mivel l�tom senki nem l�tta nyit� r�szt , ez hammer pvp , �s �n erre �rtam , skillek k�z�tt nem �rta , h tett volna chargera , szal ennyi . sima hammer amugy b�rmien cuccban lehet , es�lytelen bowa ellen , �s ism�tlem hammer , �s nem charge  uglyhammer.gif


#1 - chargera azert tett, mert prereq. anelkul nincs hs pl xd.
#2 - mb + maxdr + doom + desync es bowa = 0.


Mondom m�g1x biggrin.gif olvasd el a le�r�st �s ut�na gyer chargeval , doommal , meg a t�bbivel . elhiszem h charge lecsapja bow�m , de �n hammerr�l besz�lek , pontosabban arr�l a hammerr�l , ami fentebb van r�szletezve ! Ezentul pls olvass vissza legelej�r�l , �s ut�na vry !

lod-europe-hun1 legend forewer wallbash.gif


te olvass a legelejétől, mert arról volt szó, hogy egy ilyen hammerpalának elég felbaszni egy griefet és úgy charge. De megsúgom, hogy úgyis van esélye a hammerdinnek, hogy csak telézik és hammerezik.




őcsééém , a saját leírásodtól kiborulsz ? xDD legalább olvasd el mit írtál , lehet csak elírtad , vagy kifelejtetted !

idézem :


vl 93mon, minden skilles qval
Blessed aim: 20. - Synergy
Blessed hammer: 20 - T�mad� skill
Concentration: 20 - Hammerez�s k�zben aura
Vigor: 20.. - Synergy
Holy shield: 1.. - Def & Block n�vel�s�re kell ( el�g 1et tenni r�, mert el�g defed lesz �s
Resist fire: 10.. - Passz�v skill, max fire rest n�veli 0,5%/addolt pont ( megk�nny�ti az ember dolg�t fb sosok ellen )
Resist lightning: 5.. - Passz�v skill, max light rest n�veli 0,5%/addolt pont ( trapperek, light sosok ellen j� )

____________________________________________________________________________________________

� Stuffs

Hasznos cuccok a z�r�jelben wink.gif
Helm: Pala tiara (2 pala 20fcr 20+ dex 20+ life +add 2sock ) ofc 2 jah bele
Amu: 2 pala 10fcr 20+ dex 20+ life +add
Pajzs: Sacred Targe Spirit ( 35fcr 80@ +55 fhr )
Cip�: Waterwalk ( 15dex 65life 5% max fire res )
Gy�r�k:
#1 : 15 dex, 25+ life +add
#2 : 15 dex, 25+ life +add szint�n smile.gif
�v: Verdungo ( 40vita + 13liferep +15dr +10fhr )
Keszty�: Bloodfist ( 40life + 30fhr )
Fegyver: Hearth Of The Oak[HOTO] ( 3allskill, 40fcr, 10dex, 20repl life, 40@ )
P�nc�l: Enigma ( Mage Plateben )

(+add lehet�leg +fire res legyen happy.gif )

____________________________________________________________________________________________

� Inventory

20-15+-x anni
20-15+-x paladin torch
34 x 20life sc ( nem �rt, ha van benne p�r 20life 11fire res sc )
1 5fhr 11fire res sc

____________________________________________________________________________________________

� L�da

Life cuccok:
Ringek: 10fcr 50+ life crafted rings
Amu: 2 pala 10fcr 50+ life amu
ezekkel lesz kb ~5,6k lifeod

Abs cuccok:
Life cucc legyen rajtad, csak azt cser�ldd le, ami ad absot
Fire absra:
Ringek: 2 dwarf ( 15abs 1 ring )
Cip�: Infernostride ( +10max fire res +30 fire res )
Amu: Rising sun

Lightning absra:
Ringek: 2db wisp ( 2x 20abs )
�v: Thundergod ( +10% max light res )

Cold abs:
Ringek: 2 Raven frost ( 2x 20% abs )

Damage & bo cuccok:
Damage:
Ringek:1 bk + lifeos fcr ring
Amu: mara
Sapka: shako,
Keszty�: magefist,
gck: pc40life, 2db pc12fhr
15k damage, ~4,8k life �gy

Bo:
ugyanaz, csak 2 bk val smile.gif
lvl 20 bo �gy

Damage Reduce cuccok:
Life cucc legyen rajtad, csak azt cser�ldd le, ami ad dr-t
Sapi:Berred shako
�v:Verdungo
Keszty�:magefist
ezekkel lesz 33dr-ed
________________________________________________________________________


már sorry , de én itt se griefet , se doomot nem látok öcsém ! kifelejtetted ? huh.gif


másik :

� Taktik�k
ofc legit duel


Amazon:
[Dr cucc] Bowama: csak tele r�, mint egy �r�lt �s ha fut akkor tele arra, amerre fut �s hammer...
[Light abs] Javazon: K�zel�be tele �s hammer.. FONTOS: Sosem szabad r� tel�zni


na szal , itt csak az van h rátele , és nem az h tegyél rá doomot , meg griefet ! sleep.gif



thx és sorry mindenkitől , csak próbáltam érthetően kifejezni magam , de vannak akik magukat sem értik " biggrin.gif


jah és sry , nem láttam h ki írjta visszább , h miértis tett chargere , de én nem láttam leíeásban , h 1-et is tett volna rá smile.gif

This post was edited by hun_jozef on Jun 9 2007 07:45am
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Jun 9 2007 07:50am
oke
doom = bm (amugy legit , csak geciseg, de oke nem teszek be doomot)
de nemtudom hanyadszor irom le hogy charge azert kell hogy DESYNC .
miutan desyncelt a game, ugy tudod megolni a bowat, hogy eszrese veszi, hogy ottvagy mellette.
ezt fogd fel, ez nem charger, hanem hammer, csak desyncel.

amugy az is igaz , hogy ha turelmes vagy , es csak hammerezel, varod hogy bowa radjojjon, azzal is meglehet olni, csak uncsi.
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 9 2007 07:55am
Quote (T4L_K1 @ Sat, Jun 9 2007, 01:50pm)
oke
doom = bm (amugy legit , csak geciseg, de oke nem teszek be doomot)
de nemtudom hanyadszor irom le hogy charge azert kell hogy DESYNC .
miutan desyncelt a game, ugy tudod megolni a bowat, hogy eszrese veszi, hogy ottvagy mellette.
ezt fogd fel, ez nem charger, hanem hammer, csak desyncel.

amugy az is igaz , hogy ha turelmes vagy , es csak hammerezel, varod hogy bowa radjojjon, azzal is meglehet olni, csak uncsi.



sorry , nem így értettem , igazad van , de én a leírásban nem láttam charget ! és épp ezért vagyok csak kiborulva ...

Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2007 02:48pm
Quote (hun_jozef @ Sat, Jun 9 2007, 01:55pm)
Quote (T4L_K1 @ Sat, Jun 9 2007, 01:50pm)
oke
doom = bm (amugy legit , csak geciseg, de oke nem teszek be doomot)
de nemtudom hanyadszor irom le hogy charge azert kell hogy DESYNC .
miutan desyncelt a game, ugy tudod megolni a bowat, hogy eszrese veszi, hogy ottvagy mellette.
ezt fogd fel, ez nem charger, hanem hammer, csak desyncel.

amugy az is igaz , hogy ha turelmes vagy , es csak hammerezel, varod hogy bowa radjojjon, azzal is meglehet olni, csak uncsi.



sorry , nem így értettem , igazad van , de én a leírásban nem láttam charget ! és épp ezért vagyok csak kiborulva ...


mert gondoltam rá, h van annyi esze az embernek h tudja h azért nem írtam le a charge, smite skilleket, mert kell a hs hez... Alap h kell rájuk rakni...


Amúgy dueleztem hun_jozef bowamája ellen, és bebizonyosult, h egy hammer úgy is tud ownolni bowzont, h csak telézik + hammerezik... ( 4-0 happy.gif )


Member
Posts: 2,843
Joined: May 26 2006
Gold: 270.00
Jun 10 2007 10:35pm
Quote (David_ibolykane @ Sun, 10 Jun 2007, 22:48)
Quote (hun_jozef @ Sat, Jun 9 2007, 01:55pm)
sorry , nem így értettem , igazad van , de én a leírásban nem láttam charget ! és épp ezért vagyok csak kiborulva ...


mert gondoltam rá, h van annyi esze az embernek h tudja h azért nem írtam le a charge, smite skilleket, mert kell a hs hez... Alap h kell rájuk rakni...


Amúgy dueleztem hun_jozef bowamája ellen, és bebizonyosult, h egy hammer úgy is tud ownolni bowzont, h csak telézik + hammerezik... ( 4-0 happy.gif )

Tapasztalat 125 fcr-essel, csak egyszer kell rátelezni és
eltalálni hammerrel onnantól szív a dodge miatt. Ha már
belekerült a hammergyűrűbe,akkor onnan nagyon nehezen
jön ki.
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 11 2007 03:12am
beismerem , buktam , amugy nem vagyok nagy dueller . de aszem utsónál majdnem megvoltál , szerencséd volt smile.gif

annyit hozzátennék , ha nem mfelgetnék , hanem duelekre gyakorolnék , kicsit jobban ment volna :S

jah amugy pls ha már leírás , írd be azt az 1 skill-t is a chargere , ugy fullos a leírás , és akkor többet nem is szennyezem az oldalt ^^ smile.gif




ui : thx hogy duel elején lebeszéltük h no shoot , meg cry , és nem megy netre , de nekem ugyan 8 thumbsup.gif
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 11 2007 05:01am
Quote (hun_jozef @ Mon, Jun 11 2007, 09:12am)
beismerem , buktam , amugy nem vagyok nagy dueller . de aszem utsónál majdnem megvoltál , szerencséd volt smile.gif

annyit hozzátennék , ha nem mfelgetnék , hanem duelekre gyakorolnék , kicsit jobban ment volna :S

jah amugy pls ha már leírás , írd be azt az 1 skill-t is a chargere , ugy fullos a leírás , és akkor többet nem is szennyezem az oldalt ^^ smile.gif




ui : thx hogy duel elején lebeszéltük h no shoot , meg cry , és nem megy netre , de nekem ugyan 8 thumbsup.gif


nem shotoltam, cry sem volt, netre annyi ment h az én állításom igazolódott be ^^ nembaj, azért jó voltál. Máskor beleírom a guidemba az apró részleteket is h senkinek ne legyen vele baja biggrin.gif

Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll