d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev167891018Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jan 14 2015 12:40pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 14 Jan 2015 19:24)
levis


nekem levises az egyik és 7000 volt
np4i



reggeli fehérjés zabpehely, vagy tojásrántotta - ~200 ft
3-4 "kisebéd" szerű étkezés köret/hús/zöldség kombinációval magamra főzve - ~1000 ft
este túró/kazein/akármi - 100-200 ft
vitaminok (1 multi, 1 C, 1 Ca/Mg) kb 50 ft

ha éppen nem tudok főzni kaját és munkahelyre is vinni, akkor kellemetlenebb, mert arrafele 1000 alatt nem jön ki egy ebéd
de az legalább szép kártyáról megy
+ ha ez belerondít a napba, akkor a többi étkezés is össze-vissza van megoldva, kb. csak a reggeli fix

tehát 1500 a jó eset, 2000-2500 a rossz
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 14 2015 12:41pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 14 2015 07:00pm)
en nem elek rosszul, de 30k-t egy farmerert nem engedhetek meg magamnak


En lattam 30ert farmert(igazabol ilyen szovetnadrag feleseg volt, de gondolom nem kifejezetten farmerekrol volt szo).

Amugy en kifejezetten nem tudok/szeretek oltozkodni, ha nem lennenek tarsadalmi elvarasok az egesz eletemet leelnem egy terdzsebes szovetnadragban meg egy halaszgatyaban
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 14 2015 12:46pm
Quote (josheide @ 14 Jan 2015 17:55)
Azert nem lenyegtelen hogy hogy oltozol.


Noname markaju kinai cuccokban (nincs emblema ennyit takar a dolog) lehet igenyesen kinezni. Nadragot kapsz 4kert is. Inget/polit is meg tudod ennyibol uszni. Cipon nem eri meg sporilni, arra ki kell adni a penzt. En is inkabb igenyes kajara koltok mint trash szarojra. Amikor csorosag van akkor is inkabb zoldsegek es teszta hus helyett, mint hogy virslif meg parizsit egyek.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 14 2015 12:46pm
Quote (Klontar @ 14 Jan 2015 20:40)
nekem levises az egyik és 7000 volt
np4i



reggeli fehérjés zabpehely, vagy tojásrántotta - ~200 ft
3-4 "kisebéd" szerű étkezés köret/hús/zöldség kombinációval magamra főzve - ~1000 ft
este túró/kazein/akármi - 100-200 ft
vitaminok (1 multi, 1 C, 1 Ca/Mg) kb 50 ft

ha éppen nem tudok főzni kaját és munkahelyre is vinni, akkor kellemetlenebb, mert arrafele 1000 alatt nem jön ki egy ebéd
de az legalább szép kártyáról megy
+ ha ez belerondít a napba, akkor a többi étkezés is össze-vissza van megoldva, kb. csak a reggeli fix

tehát 1500 a jó eset, 2000-2500 a rossz


persze, van ott 7000ert is
en nekem specko pont 30rugos van onnan
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 15 2015 03:21am
Quote (jarabekg @ 14 Jan 2015 16:57)
a markasznobsag is tulzas amit te csinalsz szerintem ^^


valoszinuleg kb. mindenbol dragabb cuccot hordasz mint en

markasznobsag lyl

Quote (Baleee @ 14 Jan 2015 19:46)
Noname markaju kinai cuccokban (nincs emblema ennyit takar a dolog) lehet igenyesen kinezni. Nadragot kapsz 4kert is. Inget/polit is meg tudod ennyibol uszni. Cipon nem eri meg sporilni, arra ki kell adni a penzt. En is inkabb igenyes kajara koltok mint trash szarojra. Amikor csorosag van akkor is inkabb zoldsegek es teszta hus helyett, mint hogy virslif meg parizsit egyek.


Kb. minden cuccomat akciosan veszem, kiveve a cipoim, amibol ragaszkodok a Tiszahoz.

This post was edited by josheide on Jan 15 2015 03:24am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 15 2015 03:25am
Quote (Coolface @ Jan 14 2015 05:00pm)
persze nem turkalos 300ft-os cuccokba jarkalok :D
ezzel arra celoztam, hogy egy farmert meg tudsz venni 5000ert es megtudod venni 30000ert is.
kinezetre, minosegre ugyan az csak a markaja mas. markaert meg miert fizetnek, nem vagyok idiota :D

Mikor farmer dzsekit akartam venni akkornkesz voltam ilyen 15 ezret fizetni érte nagyon akartam
De gap vagy gas nem volt 20k alatt sőt inkább 30
Lemebtem az angexbe és vettem egy GAP kurvajo dzsekit 2500ert
Member
Posts: 1,043
Joined: Nov 28 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2015 05:12am
napi 2k-3k (imádok enni) :ph34r:
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 15 2015 05:14am
Quote (jarabekg @ Jan 13 2015 11:10pm)
ilyenkor amikor nincs itthon baratnom olcsobban kajalok tobbet es sokkal egeszsegtelenebbul, de pontosan fogalam sincs, Nagymamam majdnem inden heten kuld fel enke kajat, olyankor kevesebbet, van aikor rendesen van penzem es kaja sincs,  olyankor leegy 2-2,5 k is akar (500-1000 forint a bufeben napkozben, 1 k ebed meg valami vacsora). Mondjuk ha nem lenne igenyem cukros szutyok uditokre/de legalabb asvanyvizre, akkor tuti sokkal olcsobban kijonnek

terdmutetem ota nem is mozgok, szarul is erzem magam


akkor mégsincs több milliós megtakarításod? :wacko:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 15 2015 05:16am
Quote (Jancsipapa @ Jan 15 2015 12:14pm)
akkor mégsincs több milliós megtakarításod?  :wacko:


De, csak zsido es ül a penzen.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 15 2015 05:22am
Quote (Jancsipapa @ 15 Jan 2015 12:14)
akkor mégsincs több milliós megtakarításod?  :wacko:


megakarítást általában nem kajára költik az emberek lel
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891018Next
Add Reply New Topic New Poll