Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jan 2015 16:55)
Mert en is hasznalom, es nem csak odaadom az egesz fizetesemet onkenytelenul masnak
Ket kulon vilag
A családi pótlékot is te fizeted a rengeteg munkanélküli cigánynak, akik ellenek vagy 5+ gyereket.
Ennyi gyerekre már nem kis összegek járnak.
Te fizeted az ő ellátásukat és miattuk (is) kell sokat várnod a rendelőben és ők is kapják azt a májat/vesét, amire neked is szükséged lehet.
Szóval önkénytelenül odabaszod szinte az egész fizetésedet másnak.
Csak másként nevezik, hogy ne lázadozz. Ha kijelölnének egy cigánycsaládot, hogy akkor mostantól közvetlenül menj oda és adj nekik 20 ezret havonta, majd menj el az orvoshoz és adj a kezébe 10000-et havonta és így tovább, akkor fel lennél háborodva. Pedig ugyanez történik. Még a cigányos része is így van.
Abból a pénzből meg olyanokat kezelnek, akik egész életükben ittak és dohányoztak, és azért kapsz szar ellátást, mert ők leszívják a rendszerből a pénzt.