d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szereted A Karacsonyt? > Igen Nem
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2014 07:26am
Quote (Anarkin @ Dec 30 2014 02:24pm)
én csak azt, hogy 3x fárasztóbb mintha bejárnék dolgozni


Én rohadtul örülök neki, hogy nincs pár napig teperés melóban.

Quote (Senee @ Dec 30 2014 02:23pm)
rosszmájúságod csúnya rákban fog alakot ölteni, ne félj

igen, az enyém is de én örülni fogok neki


azt kétlem

This post was edited by beni on Dec 30 2014 07:26am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 07:27am
Quote (josheide @ Dec 30 2014 01:24pm)
De miert varod ki? Csomo erofeszitest elkerulhetnel ha kezedbe venned a sorsod...


látszik sose próbáltál még öngyilkos lenni
ha lenne annyi erőm, hogy megtegyem akkor lenne másra is

amúgy nem tudom miért haterkedsz meg szítod a tüzet, te a nagy békés csillag tamás
mintha én dönteném romba a világot

majd mész a parlamentbe és mosolyogsz meg nyalod a sok köcsög seggét akik nem győznek sikkasztani
de ők legalább dolgoznak mi, meg felkelnek időben

engem kell neked is baszogatnod, az a standard

This post was edited by Senee on Dec 30 2014 07:28am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 07:30am
Quote (beni @ Dec 30 2014 01:26pm)
azt kétlem


csak akkor nem örülnék neki ha épp.. vagy már megnyertem volna a lottót
na hát akkor tényleg nem

de hogy én nem fogok összevergődni, kínlódni, küzdeni, szenvedni annyi pénzt amiből boldogan élhetnék az biztos
adja ide vki vagy vigyen el a rák

faszom a társadalomba
faszom a küzdelembe
faszom a világba
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 30 2014 07:32am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 14:27)
látszik sose próbáltál még öngyilkos lenni
ha lenne annyi erőm, hogy megtegyem akkor lenne másra is

amúgy nem tudom miért haterkedsz meg szítod a tüzet, te a nagy békés csillag tamás
mintha én dönteném romba a világot

majd mész a parlamentbe és mosolyogsz meg nyalod a sok köcsög seggét akik nem győznek sikkasztani
de ők legalább dolgoznak mi, meg felkelnek időben

engem kell neked is baszogatnod, az a standard


Nem baszogatni akarlak, csak cselekvesre osztonozni. Anno kepes voltal dolgokra, nem ertem mi valtozott meg.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 30 2014 07:33am
Quote (Senee @ Dec 30 2014 02:30pm)
csak akkor nem örülnék neki ha épp.. vagy már megnyertem volna a lottót
na hát akkor tényleg nem

de hogy én nem fogok összevergődni, kínlódni, küzdeni, szenvedni annyi pénzt amiből boldogan élhetnék az biztos
adja ide vki vagy vigyen el a rák

faszom a társadalomba
faszom a küzdelembe
faszom a világba


A rák kurva fájdalmas is tud lenni.

Plusz nézd meg ezt: http://index.hu/video/2014/10/29/mittelholcz_dora_1/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 07:35am
Quote (Senee @ Dec 30 2014 01:27pm)


engem kell neked is baszogatnod, az a standard


dehát ofc ez a standard

a nyomorult senkiháziakat kell baszogatni, ezt jól megtanulhattad a politikusképzőben
hát abból van a pénz ha azok szépen beállnak asorba és nyögik a terheket és nem pofáznak sokat
akkor lehet jól élni ha minden paraszt dolgozik szépen ahogy kell vagy mégjobban

a francia forradalomhoz is az vezetett részben hogy a gazdagokat akarták kicsit megszoritani de azoknak meg van hangjuk és ellenedforditják a népet
inkább össze kell fogni a többi gazdaggal és mégjobban sanyargatni a népet az úgyse pofázik vagy majd megöli magát hát az kit érdekel a legtöbbje majd imádkozik istenhez hogy jobb legyen azt leéli az egész életét nyomorogva haha hüjeparasztok kösz a villát meg a luxusautot
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2014 07:37am
Quote (beni @ 30 Dec 2014 14:26)
Én rohadtul örülök neki, hogy nincs pár napig teperés melóban.



azt kétlem


alvás tekintetében én is, mert elég fura 6 év távmunka után immár 6 hónapja bejárni (igaz, elég ilyen 10-11 körülre, de akkor is fel kell kelni 8-kor hogy fél órát szendvedjek az ágyban, rendbe tegyem magam, kávé, stb)

-> dec. 20-a óta délután kelek fel :D jó lesz megint visszaállni jan. 5-én...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 30 2014 07:39am
2007.11.25.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 07:40am
Quote (josheide @ Dec 30 2014 01:32pm)
Nem baszogatni akarlak, csak cselekvesre osztonozni. Anno kepes voltal dolgokra, nem ertem mi valtozott meg.


az a baj, hogy egyfajta ösztönzés lehet ez is
csak nem mindenkivel szemben hatásos

amúgy rendes vagy valójában te is meg még gürke is h igy segitene, foglalkoztok velem
de én már várom inkább a halált
arra kérnélek inkább titeket görgessetek át, ha úgy van.. mert azt is megértem, h nem mindenki tud nevetni a vergődésen


Quote (beni @ Dec 30 2014 01:33pm)
A rák kurva fájdalmas is tud lenni.

Plusz nézd meg ezt: http://index.hu/video/2014/10/29/mittelholcz_dora_1/


otthon megnézem, ezen a szar gepen csak olvasni lehet
de amugy ha nagyon fájna akkor már csak levetném magam
mert a fájdalom elleni küzdés is kemény küzdelem ami meg nekem nn

kéne szereznem pisztolyt vagy olyan altató szérumot amivel kivégeni szoktak
te orvos vagy nem tudsz szerezni
gyüjtenék rá 500k-t
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 30 2014 07:43am
2012 májusa
de aztán elvették és azóta v időm nem volt v pénzem nem h megcsináljam
szal [x] nincs jogsim
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll