Quote (josheide @ Dec 30 2014 01:32pm)
Nem baszogatni akarlak, csak cselekvesre osztonozni. Anno kepes voltal dolgokra, nem ertem mi valtozott meg.
az a baj, hogy egyfajta ösztönzés lehet ez is
csak nem mindenkivel szemben hatásos
amúgy rendes vagy valójában te is meg még gürke is h igy segitene, foglalkoztok velem
de én már várom inkább a halált
arra kérnélek inkább titeket görgessetek át, ha úgy van.. mert azt is megértem, h nem mindenki tud nevetni a vergődésen
Quote (beni @ Dec 30 2014 01:33pm)
otthon megnézem, ezen a szar gepen csak olvasni lehet
de amugy ha nagyon fájna akkor már csak levetném magam
mert a fájdalom elleni küzdés is kemény küzdelem ami meg nekem nn
kéne szereznem pisztolyt vagy olyan altató szérumot amivel kivégeni szoktak
te orvos vagy nem tudsz szerezni
gyüjtenék rá 500k-t