Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Dec 2014 19:30)
kérlek ne bánts, nem értek ezekhez
Nem annak szántam. Nézz körül és meglátod, hogy a többiek sem jobbak és ezt a cégek is tudják.
Amiről tudod micsoda vagy használtad már azt írd bele. Ott úgyis megtanítják ami kell.
Quote (jarabekg @ 17 Dec 2014 19:31)
elég egyszerű: azt hazudj bele, amit záros idővel meg tudsz tanulni
Sose hazudj. SOHA.
A másik oldalon tapasztal mérnök és tapasztalt interjúztató ül.