Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 17 2014 02:26pm)
tovabbra sem ertem minek egy egesz napa bevasarlasra
es nem, nem magambol indulok ki hanem csalados ismerosokbol
Mert az emberek csórók
Lehet valaki megteheti, hogy bemegy az első boltba és bevásárol, de
A péktermékek a tescoban jók és olcsók
a margarin a sparban
A cukor, liszt és tej az auchanban
a kávé, mosópor a lidlben
A fagyasztott, mirelit cuccok a metroban
etc