d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 28 2014 09:44am
Quote (anyd @ 28 Nov 2014 17:42)
fada roflmao, en vagyok


Kosz az enit.
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 28 2014 09:47am
Quote (Baleee @ Nov 28 2014 04:44pm)
Kosz az enit.


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 28 2014 09:51am
Quote (szabika @ 28 Nov 2014 17:47)
http://i.imgur.com/iQ99wRK.jpg


10/10

Regi szep idok. :^}
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 28 2014 10:44am
Beszoptam egyszer egy shako -> zöld gemes szart, ráadásul magyartól.

Sikerült egy fullstr sorcot csinálni uberlevelingen

Egyszer letppkztak, mert nem tudtam, hogy bneten ilyen gyökerek vannak, és nem is figyeltem, hogy hc baalon helyezkedni kell, meg ilyenek. Nem is mentem több pub gamet hcban.

Egyszer banolták az egyik kulcsomat botozás miatt.

szerintem ennyi.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2014 10:46am
fada még mesélte is, hogy vmi barlangot hívnak igy ahol barlangrajzok vannak v mi afasz
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Nov 28 2014 10:52am
annyit mondok hogy bow.

trolololo
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 28 2014 11:17am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 28 2014 04:44pm)
Beszoptam egyszer egy shako -> zöld gemes szart, ráadásul magyartól.

Sikerült egy fullstr sorcot csinálni uberlevelingen

Egyszer letppkztak, mert nem tudtam, hogy bneten ilyen gyökerek vannak, és nem is figyeltem, hogy hc baalon helyezkedni kell, meg ilyenek. Nem is mentem több pub gamet hcban.

Egyszer banolták az egyik kulcsomat botozás miatt.

szerintem ennyi.


erről jut szembe, amikor elálltuk afkba az utat uber portálhoz, hogy senki ne tudjon lemenni
dem csintevések

This post was edited by Atranaxia on Nov 28 2014 11:18am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2014 11:32am
Quote (iFeelAlone @ 28 Nov 2014 17:52)
annyit mondok hogy bow.

trolololo


rohogok
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 28 2014 07:23pm
1. hc herommal (hammerpala) behaltam haverokkal, és rageből kiléptem mielőtt felszedhették volna az itemeimet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 28 2014 09:10pm
Quote (iFeelAlone @ 28 Nov 2014 18:52)
annyit mondok hogy bow.

trolololo


:DDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll