Quote (CyberPunk666 @ Nov 28 2014 04:44pm)
Beszoptam egyszer egy shako -> zöld gemes szart, ráadásul magyartól.
Sikerült egy fullstr sorcot csinálni uberlevelingen
Egyszer letppkztak, mert nem tudtam, hogy bneten ilyen gyökerek vannak, és nem is figyeltem, hogy hc baalon helyezkedni kell, meg ilyenek. Nem is mentem több pub gamet hcban.
Egyszer banolták az egyik kulcsomat botozás miatt.
szerintem ennyi.
erről jut szembe, amikor elálltuk afkba az utat uber portálhoz, hogy senki ne tudjon lemenni
dem csintevések
This post was edited by Atranaxia on Nov 28 2014 11:18am