d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 25 2014 09:42am
Quote (sylke @ Nov 25 2014 03:34pm)
de igy olyan mintha közben a farkadat verdested volna a billentyüzethez, és én ettöl egy kicsit szarul érzem magam


*így
*billentyűzet
*ettől


ÚRISTEN! MIÉRT NEM LEHET HELYESEN ÍRNI, HÁT A FALNAK MEGYEK!
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 25 2014 09:44am
Quote (sylke @ Nov 25 2014 04:34pm)
de igy olyan mintha közben a farkadat verdested volna a billentyüzethez, és én ettöl egy kicsit szarul érzem magam


ha a kezet szetverte egy ezereves sziklan, megis mivel gepeljen
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 25 2014 09:55am
Quote (Vismajor @ Nov 25 2014 04:22pm)
kurva kemény volt hogy a csajjal a harmadikon üvöltöttünk egymással mig a pasia lent bulizott valahol topkek



amúgy képet nem kért senki, mekkora csalódás
http://2.ii.gl/hQIp8WWwS.png


kicsit úgy néz ki, mint gürke volt csaja

amúgy mit szólt a finn csajod, mikor közölted vele a hírt?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 25 2014 10:13am
Quote (Senee @ 25 Nov 2014 17:42)
*így
*billentyűzet
*ettől


ÚRISTEN! MIÉRT NEM LEHET HELYESEN ÍRNI, HÁT A FALNAK MEGYEK!


Szil szögedi lett, vagy köcskemeti, elfajzott a nagy mezogazdasagban az alfoldon.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 25 2014 10:16am
Quote (Baleee @ Nov 25 2014 04:13pm)
Szil szögedi lett, vagy köcskemeti, elfajzott a nagy mezogazdasagban az alfoldon.


ja, páhi valahol ott van kecskemét környékén
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 25 2014 10:18am
Quote (Senee @ 25 Nov 2014 18:16)
ja, páhi valahol ott van kecskemét környékén


Y, azert mondtam.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 25 2014 10:22am
Quote (beni @ 25 Nov 2014 17:55)
kicsit úgy néz ki, mint gürke volt csaja

amúgy mit szólt a finn csajod, mikor közölted vele a hírt?


én is erre lennék kíváncsi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 25 2014 10:22am
Quote (Baleee @ Nov 25 2014 04:18pm)
Y, azert mondtam.


nem folytatta a kiskert progress topicját :c
de azért emlékszem rá
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 25 2014 10:23am
Quote (HunIndex @ Nov 25 2014 04:22pm)
én is erre lennék kíváncsi


nem tud magyarul
azt hitte a matek háziról vitatkoznak ilyen hevesen
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 25 2014 10:37am
Quote (Vismajor @ Nov 25 2014 02:50pm)
Eltörtem a kezem mert kidobott a csaj akivel igazabol nem is jartam de remenytelenul beleszerettem elhagytam erte a parom ugy htudtam h nem is igert nekem semmit sot a baratjaval akart amradni de leszartam, gondoltam ha lepeseket teszek akkor pls respond es akkor fasza lesz
golyabalon berugtunk minde  aketten, elmondta nekem h ma este ugy jott el h haragban van a  baratjaval es adott nekem egy eselyt de en mindenkivel flortoltem es nem is fontos nekem es h nem is erdekel, elbasztam az esélyemet
éreztem h kihullik a kezeim kozul az iranyitas ereztem h elveszitem ot ereztem h ennyi elbasztam
hihetetlenul duhos lettem sajat magamra neki estem a falnak es addig vertem az oklom bele amik veresre felszakadt a bor es mar nemt udtam kinyujtani az ujjaim
a securitisek ketten felemeltek es kivittek szoszerint beraktak a mentoautoba ahol ellattak de mar a vilagomat nemt udtam kb
de kiderult h kibaszott kemeny vagoky eg yujjam sem tort el csak a kezfejcsontom repedt meg v mi a fasz de ezt se modntka biztosra mert ofc nem volt rongten, azt modnt a doki h felfog dagadni(sherlocked) es ha nem apad le holnaputanra akkor irany a korhaz sebesen
de leapadt, mar sokkal szebbne nez ki csak lila meg zold meg kek



top kek


ja a telom ugy tortem el, hogy elejtettem
bb zsiruj sony ericsonz


nem írnám be hogy kurva nagy nyomorék vagy, mert lehet warnt kapnék
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll