d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Önfeláldozásos Poll > And
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 03:50pm
na mondjuk ebolás helyre faszom se menne

körbe kéne keríteni egész afrikát
amit oda küldenek pénz csak a korrupt kormányok martaléka lesz
az étel meg ruha meg csak arra jó, hogy tovább növekedjen a populáció
a populáció ami nem jó semmire, csak mégtöbbet kell odaküldeni amiből meg csak mégtöbb lesz
az odaküldött dolgoknak végső soron csak az ottani diktátorok/korrupt vezetők veszik hsznát hosszú távon... ja rövid távon a nyomorult is aki épp nem hal éhen
total pointless continent gooby
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 03:59pm
Quote (GoreKnight9 @ 20 Nov 2014 23:50)
beni 1 szaralak
mi az hogy nem ebolas pinat nyal sierra leoneban


Senki nem mondta. :D

Csak arra akartam rávilágítani, hogy van ahol az emberek tényleg nap mint nap a halállal szembesülnek és önként vállalták azért, hogy más emberek életén segíthessenek.



____

A topic fő kérdése kicsi átértelmezve, erre is érdekelne a válaszotok:

"Megölnél 1 millió embert - egyenként, ofc. - ha ezzel megmenthetnéd a saját életed?" Például a fejedhez tartanak egy fegyvert és azt mondják, hogy vagy megnyomod ezt a piros gombot ott előtted és ezzel egy atombombát dobsz New Yorkra mondjuk vagy most azonnal fejbelőnek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 04:03pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 09:59pm)
Senki nem mondta. :D

Csak arra akartam rávilágítani, hogy van ahol az emberek tényleg nap mint nap a halállal szembesülnek és önként vállalták azért, hogy más emberek életén segíthessenek.



____

A topic fő kérdése kicsi átértelmezve, erre is érdekelne a válaszotok:

"Megölnél 1 millió embert -  egyenként, ofc. - ha ezzel megmenthetnéd a saját életed?" Például a fejedhez tartanak egy fegyvert és azt mondják, hogy vagy megnyomod ezt a piros gombot ott előtted és ezzel egy atombombát dobsz New Yorkra mondjuk vagy most azonnal fejbelőnek.


de new yorkban 10 milioan elnek

:XD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 20 2014 04:03pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 10:48pm)
Azért más lakásokat szárítani mint mondjuk Afrika egyik ebolával súlyosan fertőzött területeken betegeket kezelni / vizsgálni. Márpedig vannak emberek, akik ezt teszik. Azt azért Te is érzed, hogy rizikó faktor és rizikó faktor között van különbség. :)


Persze, de a kettő még mindig nem ugyanaz. Mekkora valószínűséget becsülsz annak, hogy elkapod az ebolát, miközben ápolsz valakit?

Amúgy én is elmennék kíváncsiságból ebolás betegeket ápolni, mert abban bízom, hogy elővigyázatos leszek és nem kapom el.
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 10:59pm)
Senki nem mondta. :D

Csak arra akartam rávilágítani, hogy van ahol az emberek tényleg nap mint nap a halállal szembesülnek és önként vállalták azért, hogy más emberek életén segíthessenek.



____

A topic fő kérdése kicsi átértelmezve, erre is érdekelne a válaszotok:

"Megölnél 1 millió embert -  egyenként, ofc. - ha ezzel megmenthetnéd a saját életed?" Például a fejedhez tartanak egy fegyvert és azt mondják, hogy vagy megnyomod ezt a piros gombot ott előtted és ezzel egy atombombát dobsz New Yorkra mondjuk vagy most azonnal fejbelőnek.


Gomb az unalmas. Baltával nem lehet?

This post was edited by beni on Nov 20 2014 04:04pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 04:05pm
Quote (beni @ Nov 20 2014 10:03pm)
Persze, de a kettő még mindig nem ugyanaz. Mekkora valószínűséget becsülsz annak, hogy elkapod az ebolát, miközben ápolsz valakit?

Amúgy én is elmennék kíváncsiságból ebolás betegeket ápolni, mert abban bízom, hogy elővigyázatos leszek és nem kapom el.


kíváncsiságból hogy szenvednek ki azok a roha
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 20 2014 04:07pm
Quote (Senee @ Nov 20 2014 11:05pm)
kíváncsiságból hogy szenvednek ki azok a roha


nyilván segíteni mennék, de kalandnak se rossz

pláne ha túlélem
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 04:08pm
Quote (Senee @ 21 Nov 2014 00:03)
de new yorkban 10 milioan elnek

:XD


DE AZÉRT 1 ATOMBOMBÁTÓL NEM HALNA MEG MINDENKI : DDDDDDDDDDDDDDD



Quote (beni @ 21 Nov 2014 00:03)
Persze, de a kettő még mindig nem ugyanaz. Mekkora valószínűséget becsülsz annak, hogy elkapod az ebolát, miközben ápolsz valakit?

Amúgy én is elmennék kíváncsiságból ebolás betegeket ápolni, mert abban bízom, hogy elővigyázatos leszek és nem kapom el.

Gomb az unalmas. Baltával nem lehet?


Hát, ha baltával van kedved lecsapkodni 1 millió embert, akkor szerintem Thor elmehetne melletted kapálni.. a kalapácsával ofc.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 20 2014 04:12pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 11:08pm)
DE AZÉRT 1 ATOMBOMBÁTÓL NEM HALNA MEG MINDENKI : DDDDDDDDDDDDDDD



related:

http://www.smithsonianmag.com/smart-news/how-much-damage-could-north-koreas-new-nuke-do-15640757/?no-ist=

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2014 04:14pm
Quote (beni @ Nov 20 2014 10:03pm)
Gomb az unalmas. Baltával nem lehet?


+++
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Nov 20 2014 04:16pm
Quote (beni @ 21 Nov 2014 00:12)


Releváns post, ty.

Érdekes, hogy nem írtak számadatot arról, hogy ez mennyi ember életébe kerülne, pedig becsléseik tuti vannak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll