Quote (jarabekg @ 26 Nov 2014 11:48)
hanyan lettetek a vegen?
csinalahttuk volna egyutt, mit annyira keszek voltunk, hogy normalt csinaltuk csak meg 4 ora alatt :DDD
Amikor irtam a postot 3-an maradtunk volna lenyegeben, de mivel senkinek se resi, se life, ezert nem folytattuk. Nem maradt aki tankoljon.