d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Blizzcon 2014
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 7 2014 04:16pm
Quote (MarcusD @ 8 Nov 2014 00:15)
neked melyik blizzardos játék tetszik a d2-n kívül


wow, warcraft 1-3, starcraft 1-2
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Nov 7 2014 04:30pm
Váó, kb 15 év óta az első új blizz cím.

Első ránézésre olyan, mint Team Fortress és Wildstar zabigyereke. Na majd megnézem gameplayt és a trailert.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 7 2014 04:38pm
Quote (*varti @ 8 Nov 2014 00:30)
Váó, kb 15 év óta az első új blizz cím.

Első ránézésre olyan, mint Team Fortress és Wildstar zabigyereke. Na majd megnézem gameplayt és a trailert.


???
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 04:41pm
Quote (RRC @ 8 Nov 2014 00:38)
???


98 óta nem adtak ki olyan játékot, ami nem warcraft, starcraft vagy diablo univerzum folytatása.
98-ban jelent meg a starcraft és akkor már volt diablo (96) meg warcraft 1-2 is.

Azóta nem csináltak semmi mást.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2014 04:44pm
Quote (*varti @ Nov 7 2014 10:30pm)
Váó, kb 15 év óta az első új blizz cím.

Első ránézésre olyan, mint Team Fortress és Wildstar zabigyereke. Na majd megnézem gameplayt és a trailert.


starcraft,warcraft,diablo mind 94-98 kozott jelentek meg
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 7 2014 04:45pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Nov 2014 23:41)
98 óta nem adtak ki olyan játékot, ami nem warcraft, starcraft vagy diablo univerzum folytatása.
98-ban jelent meg a starcraft és akkor már volt diablo (96) meg warcraft 1-2 is.

Azóta nem csináltak semmi mást.


nem mintha szükségük lett volna bármi mást is csinálni hogy jöjjön a lovetta

amúgy mondtak még akármit erről az overwatchról? f2p lesz ez is?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 04:47pm
Quote (MarcusD @ 8 Nov 2014 00:45)
nem mintha szükségük lett volna bármi mást is csinálni hogy jöjjön a lovetta

amúgy mondtak még akármit erről az overwatchról? f2p lesz ez is?


Igen, de ennek mi köze a megállapításhoz?

Btw már én is vártam valami újat.
Pont mondtam is múltkor, hogy valami fps-t összedobhatnának. Szerintem olvasták.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 7 2014 04:48pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 00:47)
Igen, de ennek mi köze a megállapításhoz?

Btw már én is vártam valami újat.
Pont mondtam is múltkor, hogy valami fps-t összedobhatnának. Szerintem olvasták.


nem értem minek még 1 game, a hots se jött még ki, nagyon sok lovettájuk lehet ha ennyit tudnak egyszerre fejleszteni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 04:56pm
Quote (RRC @ 8 Nov 2014 00:48)
nem értem minek még 1 game, a hots se jött még ki, nagyon sok lovettájuk lehet ha ennyit tudnak egyszerre fejleszteni


A hots sem új világra épül, új történettel és új szereplőkkel, hanem a hatszáz-huszonhetedik sc/wc/diablo szereplőkből összerakott dolog.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 7 2014 04:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 00:56)
A hots sem új világra épül, új történettel és új szereplőkkel, hanem a hatszáz-huszonhetedik sc/wc/diablo szereplőkből összerakott dolog.


te most miről beszélsz? én erre gondoltam, hogy rengeteg munka van ennyi játékkal
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll