Quote (MarcusD @ 8 Nov 2014 00:45)
nem mintha szükségük lett volna bármi mást is csinálni hogy jöjjön a lovetta
amúgy mondtak még akármit erről az overwatchról? f2p lesz ez is?
Igen, de ennek mi köze a megállapításhoz?
Btw már én is vártam valami újat.
Pont mondtam is múltkor, hogy valami fps-t összedobhatnának. Szerintem olvasták.