d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev167891019Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 6 2014 08:15am
Quote (xGurke @ Nov 6 2014 02:13pm)
> nem 25 post / oldalt használni
> krisztus születése után bármelyik évezredben


shit dawg
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Nov 6 2014 08:16am
szerintem pl a kiló szóval semmi baj nincs a mindennapokban simán szoktam én is használni. akkor most cigány vagyok?

egyébként inkább autópárti vagyok de eddigi egyetlen aki szavazott a kajakra is , mert az jó lenne horgászni :)

This post was edited by lacoking on Nov 6 2014 08:17am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 08:18am
Quote (lacoking @ Nov 6 2014 02:16pm)
szerintem pl a kiló szóval semmi baj nincs a mindennapokban simán szoktam én is használni. akkor most cigány vagyok?

egyébként inkább autópárti vagyok de eddigi egyetlen aki szavazott a kajakra is , mert az jó lenne horgászni :)


a kilóval csak annyi a baj, hogy ezret jelent, nem százat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 08:18am
Quote (xGurke @ 6 Nov 2014 14:18)
a kilóval csak annyi a baj, hogy ezret jelent, nem százat


Te az elmúlt pár oldalt elolvastad vagy csak kattintgattál össze vissza?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 6 2014 08:18am
Quote (lacoking @ Nov 6 2014 02:16pm)
szerintem pl a kiló szóval semmi baj nincs a mindennapokban simán szoktam én is használni. akkor most cigány vagyok?

egyébként inkább autópárti vagyok de eddigi egyetlen aki szavazott a kajakra is , mert az jó lenne horgászni :)


azért azt megnézem hogy horgászol egy kajakból ami ha tüsszentesz egyet kb bemozdul, hát még ha megrángatja a kicsiny testedet valami nagyobb hal.
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,976.27
Trader: Trusted
Nov 6 2014 08:19am
Egyik igencsak gyökérzet haverom annak idején jónéhányszor használta a "kiló...-t" valami olyanra, ami csak 100... volt. Zavaró is volt, de azért elég hamar rájöttem, hogy nem az én készülékemben van a hiba. :D Mindenesetre szerintem ez mégsem akkora eget verő probléma, tudjuk miről van szó, nagyobb dózisú magnézium bevitele után akár túl is léphetnénk rajta... :)


/e: és van már 1 kajak! :thumbsup:

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Nov 6 2014 08:20am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 08:19am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 02:18pm)
Te az elmúlt pár oldalt elolvastad vagy csak kattintgattál össze vissza?


nem olvastam el, de attól még a kiló ezret jelent
múltkor is kiverted a hisztit, hogy a 100-ra használod, gondolom ez annak a folytatása
nem fogom elolvasni, sry
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 6 2014 08:21am
Szegény Ringi
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 08:21am


10 kilós párizsi
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2014 08:24am
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891019Next
Add Reply New Topic New Poll