A szavazás lezárva, bejelentették a resetet, november 25 kedd
1 fő szavazott november 25-re, szerénységem

én nyertem LoL

Euro serveren LoD Hardcore-ban fogok indulni, két gépen nyomva (BO barbi és FrozenOrb+FireBall sorceress), de ha valakinek van kedve játszani velem, jöjjön bátran, nem fogok flood-olni, mint májusban...

just PM me