d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mikor Lesz D2 Ladder Reset? > Szerinted?
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2014 04:35pm
MIKOR LESZ RESZET
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 2 2014 05:08pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 2 2014 01:32pm)
hallgass a szivedre


szavazz a fideszre

This post was edited by Taszilo.^ on Nov 2 2014 05:09pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 05:09pm
leader reset
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 22 2014 02:36pm
A szavazás lezárva, bejelentették a resetet, november 25 kedd

1 fő szavazott november 25-re, szerénységem :) én nyertem LoL :)

Euro serveren LoD Hardcore-ban fogok indulni, két gépen nyomva (BO barbi és FrozenOrb+FireBall sorceress), de ha valakinek van kedve játszani velem, jöjjön bátran, nem fogok flood-olni, mint májusban... :) just PM me
Member
Posts: 392
Joined: Nov 18 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2014 02:43pm
Quote (ToldiSenior @ Nov 22 2014 09:36pm)
A szavazás lezárva, bejelentették a resetet, november 25 kedd

1 fő szavazott november 25-re, szerénységem :) én nyertem LoL :)

Euro serveren LoD Hardcore-ban fogok indulni, két gépen nyomva (BO barbi és FrozenOrb+FireBall sorceress), de ha valakinek van kedve játszani velem, jöjjön bátran, nem fogok flood-olni, mint májusban... :) just PM me


uwotm9

megyek 1 holy palával hílellek majd szarásig
Member
Posts: 14,833
Joined: Sep 18 2008
Gold: 623.00
Nov 22 2014 02:47pm
lehet tudni nálunk mikor lesz vége a resetnek ?
Ui.: ugyértem mikor indithatóak a new ladder lvl 1 karik ?
Member
Posts: 392
Joined: Nov 18 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2014 02:49pm
btw, atm valaki játszik ladderen?
csaphatnánk 1-2 harcot ~
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 22 2014 02:51pm
Quote (TheNewLegend @ Nov 22 2014 09:49pm)
btw, atm valaki játszik ladderen?
csaphatnánk 1-2 harcot ~


Én tavaly durván elbaltáztam, szerveztem Ladderstart csapatot, de floodoltam a játékindítást és kibannolt a bnet az Euro serverről, így csak US EAST-on tudtam játszani, pár haverral, csak ott vannak karijaim
úgy értem ladderen

This post was edited by ToldiSenior on Nov 22 2014 02:51pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 22 2014 02:51pm
lessz rezet???????,
Member
Posts: 392
Joined: Nov 18 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2014 02:52pm
Quote (ToldiSenior @ Nov 22 2014 09:51pm)
Én tavaly durván elbaltáztam, szerveztem Ladderstart csapatot, de floodoltam a játékindítást és kibannolt a bnet az Euro serverről, így csak US EAST-on tudtam játszani, pár haverral, csak ott vannak karijaim


LOL!
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll