d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev167891018Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 07:50pm
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 31 2014 02:48am)
mit olvasok istenem mit


nem érted
ha megijed ugy néz ki mint akinek az arcára pakoltak
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 30 2014 08:11pm
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 02:50)
nem érted
ha megijed ugy néz ki mint akinek az arcára pakoltak


kevés dolog van amit jobban megvetek mint ezeket a szerencsétleneket akik verik magukat 24/7 streamen a szűz kockáknak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 08:24pm
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 31 2014 03:11am)
kevés dolog van amit jobban megvetek mint ezeket a szerencsétleneket akik verik magukat 24/7 streamen a szűz kockáknak


Nézd, igazából a szűz kockákat kell megvetni akik küldik a forró dollárokat, hogy a csaj kimondja a nevét, hogy "big thanks öööőő....Killerke1337"
Ő csak kihasználja ezeket a kis senyvedékeket, tökjól teszi
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 30 2014 08:27pm
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 03:24)
Nézd, igazából a szűz kockákat kell megvetni akik küldik a forró dollárokat, hogy a csaj kimondja a nevét, hogy "big thanks öööőő....Killerke1337"
Ő csak kihasználja ezeket a kis senyvedékeket, tökjól teszi


persze jön belőle a zsozsetta de nagyon alja szint mindkét fél
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 30 2014 10:58pm
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 03:46)
nehogy belinkeld bazdmeg


http://www.twitch.tv/misscoookiez

segito bajcli

amugy deernadia >>>>>>>>>>>>>
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 30 2014 11:18pm
Quote (josheide @ Oct 30 2014 11:34pm)
Akkor mostantol ez a topic a lakaskeresesem szomoru tortenete.

http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+andrassy+ut/20996515?sid=50

Errol mi a velemenyetek?


Első blikkre a képeket végigpörgetve nem látom, hogy a hálórészekbe hogyan jutna be a fény egyáltalán
vagy magába a lakásba hogy jut be a fény normális mennyiségben

Nincs normális kép az ablakokról, hogy lássam, korszerű kétrétegű műanyag vákuumos nyílászárók lennének egyáltalán, vagy csak random fakeretes régi lófaszok.
Nagyon király, hogy az Andrássyn van, de ez azt is magába foglalja, hogy az utcafronthoz hozzá sem lehet érni (ugye világörökség része etc)
Mivel nincs kertre néző része, ezért a légkondi külső egységét nem tudod hova tenni, ha az ablakok kicsik, akkor nyáron meg fogsz rohadni, mert zéró kb a légcsere szám (max álló mobilklíma jön számításba, de az meg meh, ha egy ilyen egyterű lakást kell klimatizálni)

gecijó kurvajó de inkább olyan helyen keresnék lakást, ahol lehet klímatechnikát kialakítani normálisan
ahol nagyobb ablakok vannak, jön a természetes fény (a régi polgári lakások ilyen 4m belmagasságúak, azokon mindig baszott nagy az ablak - win)

Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 31 2014 12:32am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 31 2014 12:57am
Quote (bajcli @ 31 Oct 2014 06:58)
http://www.twitch.tv/misscoookiez

segito bajcli

amugy deernadia >>>>>>>>>>>>>


Eleg markans arcvonasai vannak.

NHa ez a deernadia mar jobb.

This post was edited by Baleee on Oct 31 2014 12:59am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 31 2014 01:15am
mér jó az, hogy kiteregeted az egész életedet itt, vis
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 31 2014 01:23am
Quote (Jancsipapa @ Oct 31 2014 08:15am)
mér jó az, hogy kiteregeted az egész életedet itt, vis


azért hogy a következő jsp talin jarabeknek legyen min vergődni

aztán megkéselik egymást ofc
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891018Next
Add Reply New Topic New Poll