Quote (anyd @ Oct 22 2014 12:48pm)
Azt hiszed csak a jelenlegi performanszod alapjan mondjuk ezt? Nagyon sokat kene tenned h ne higyje mibdebki rolad h egy nyomorek vagy sry
Nekem mindegy, mi alapjan mondod
Nem attol nyomorek valaki ha sokan azt hiszik rola, barmilyen meglepo is

Nameg te magad mondtad hogy egy gyakvezerednek
jegygyuruje van, aki sokkal rosszabb nalam. Mondjuk ezt is valoszinuleg ugy mondtad hogy se ot se engem nem ismered, tehat mindegy is