d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > El Tudod Képzelni, Hogy Itthon Maradj?
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 22 2014 04:42am
el
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 04:45am
Quote (anyd @ Oct 22 2014 12:41pm)
Te vagy mindenkinek a rosszakaroja, engem nem zavarna ha neked jol sikerulne az eleted, csak elkepzelni nwm tudom hogy egy ilyen negativ kwseru ember mit csibalhat ami jol sikerul


Leirtam mik a terveim minden szemelyeskedes nelkul
Valaszban azt kapom hogy soon ded + autista nyomorek
Es akkor ezutan meg leirod h en vagyok negativ
Orulok hogy par post erejeig helyettesited vanekot
Folytasd nyugodtan kerlek)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 04:48am
Quote (xUb0rka @ Oct 22 2014 11:45am)
Leirtam mik a terveim minden szemelyeskedes nelkul
Valaszban azt kapom hogy soon ded + autista nyomorek
Es akkor ezutan meg leirod h en vagyok negativ
Orulok hogy par post erejeig helyettesited vanekot
Folytasd nyugodtan kerlek)


Azt hiszed csak a jelenlegi performanszod alapjan mondjuk ezt? Nagyon sokat kene tenned h ne higyje mibdebki rolad h egy nyomorek vagy sry
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 04:56am
Quote (anyd @ Oct 22 2014 12:48pm)
Azt hiszed csak a jelenlegi performanszod alapjan mondjuk ezt? Nagyon sokat kene tenned h ne higyje mibdebki rolad h egy nyomorek vagy sry


Nekem mindegy, mi alapjan mondod
Nem attol nyomorek valaki ha sokan azt hiszik rola, barmilyen meglepo is :wacko:

Nameg te magad mondtad hogy egy gyakvezerednek
jegygyuruje van, aki sokkal rosszabb nalam. Mondjuk ezt is valoszinuleg ugy mondtad hogy se ot se engem nem ismered, tehat mindegy is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2014 04:57am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 11:56)
Nekem mindegy, mi alapjan mondod
Nem attol nyomorek valaki ha sokan azt hiszik rola, barmilyen meglepo is :wacko:

Nameg te magad mondtad hogy egy gyakvezerednek
jegygyuruje van, aki sokkal rosszabb nalam. Mondjuk ezt is valoszinuleg ugy mondtad hogy se ot se engem nem ismered, tehat mindegy is


rici ismer mar teged mindenki tobb mint tiz eve, eleg sokat belelattunk az eletedbe, ne nyomd mar ezt, hogy nem tudunk rolad semmit, mert nem igaz :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2014 04:58am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Oct 2014 12:57)
rici ismer mar teged mindenki tobb mint tiz eve, eleg sokat belelattunk az eletedbe, ne nyomd mar ezt, hogy nem tudunk rolad semmit, mert nem igaz :D


ezt nem is erre akartam quoteolni

This post was edited by sylke on Oct 22 2014 05:06am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 22 2014 04:58am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 21 2014 07:51pm)
Oké, hogy mindenki menne a másik topicban mindenfele, de amúgy el tudnátok képzelni itt is az életeteket?

Szerintetek élhető hely most még és élhető hely lesz még a közeljövőben Magyarország?
Vagy hova fogunk kilyukadni?

Meddig mennek el végül?

El tudod egyáltalán képzelni, hogy itt felnevelj gyerekeket ebben a környezetben?


amúgy emlékszem volt anno az a topic h havi mennyiből tudnál megélni
mindenki mondott egy összeget csak te nem mr OP
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 22 2014 05:00am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 22 2014 10:57am)
rici ismer mar teged mindenki tobb mint tiz eve, eleg sokat belelattunk az eletedbe, ne nyomd mar ezt, hogy nem tudunk rolad semmit, mert nem igaz :D


ma láttam az iskolában egy hasonló felépítésü embert mint rici, csak ennek a fején még vagyis inkább a tekintetén nagyon látszott hogy valami nem oké, actually reménykedtem hogy ez nem órán kattan be és öli le a fél termet
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 22 2014 05:01am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 21 2014 08:51pm)
Oké, hogy mindenki menne a másik topicban mindenfele, de amúgy el tudnátok képzelni itt is az életeteket?

Szerintetek élhető hely most még és élhető hely lesz még a közeljövőben Magyarország?
Vagy hova fogunk kilyukadni?

Meddig mennek el végül?

El tudod egyáltalán képzelni, hogy itt felnevelj gyerekeket ebben a környezetben?


csakajobik
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 22 2014 05:01am
Quote (xUb0rka @ Oct 22 2014 12:56pm)
Nekem mindegy, mi alapjan mondod
Nem attol nyomorek valaki ha sokan azt hiszik rola, barmilyen meglepo is :wacko:

Nameg te magad mondtad hogy egy gyakvezerednek
jegygyuruje van, aki sokkal rosszabb nalam. Mondjuk ezt is valoszinuleg ugy mondtad hogy se ot se engem nem ismered, tehat mindegy is



Akkor mitol nyomorek valaki? Vagy ezt mindenkinek sajat magarol kell eldontenie es akkor az az igazsag es a tobbiek hulyeseget hulyeseget beszelnek? Ez alapjan akkor senki nem nyomorek a vilagban
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll