d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Melyik Országba Költöznél?
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 21 2014 02:35pm
Quote (Anarkin @ 21 Oct 2014 21:23)
Akkor az a srac fogyatekos, par hete volt cikk hogy amerikaban az infosok atlag masfel het alatt talalnak munkat.. Meg postoltam is


Jo hat itt biztos mindenki seperc alatt fog a legjobb amerikai cegeknel 100k+ kezdofizetessel elhelyezkedni es biztos csak en latom negativan a dolgokat.
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 21 2014 03:02pm
Kanada
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 21 2014 03:10pm
Quote (josheide @ 21 Oct 2014 21:35)
Jo hat itt biztos mindenki seperc alatt fog a legjobb amerikai cegeknel 100k+ kezdofizetessel elhelyezkedni es biztos csak en latom negativan a dolgokat.


En az ottaniakra irtam (ugy jott le, hogy az a srac is annak szamit), nem arra h egy magyar ugy dont es kint van masfel het alatt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 03:11pm
Quote (josheide @ 21 Oct 2014 22:35)
Jo hat itt biztos mindenki seperc alatt fog a legjobb amerikai cegeknel 100k+ kezdofizetessel elhelyezkedni es biztos csak en latom negativan a dolgokat.


rici az audinál 500k kezdőfizuval
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 03:14pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 09:11pm)
rici az audinál 500k kezdőfizuval


:DDDDDDDDDDDDD

bár most nagybátyám 500 nettót kap kezdő fizunak itthon infósként úgy, hogy alig volt tapasztalata abban amit csinál
ofc multinál

kezdő fizu = annyival kezdett a cégnél, előtte dolgozott már máshol

This post was edited by xGurke on Oct 21 2014 03:15pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2014 03:15pm
finnorszag
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 21 2014 04:40pm
Quote (ace07 @ Oct 21 2014 09:26pm)
Nem arra írtam, hanem arra, hogy eléggé felhígult a szakma. Ez nem olyan mint például a sebészet ahol mindenki magasan képzett tapasztalt profi.


Miért lenne minden sebész magasan képzett, tapasztalt profi?
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Oct 22 2014 01:08am
Ausztrália és Új-Zéland.

Európán belül: Németország, Benelux-államok, Ausztria, Svájc, Svédország.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 22 2014 01:15am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Oct 22 2014 08:08am)
Ausztrália és Új-Zéland.

Európán belül: Németország, Benelux-államok, Ausztria, Svájc,  Svédország.


meg vagy te ütve?
ott egy pillango is 12 felekeppen tud megolni

amugy egy csavo beggelt a guild-etekbol, tovabbitottam a pm-et amit nekem irt
meg ahogy neztem taszilonak is irt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 22 2014 01:23am
Quote (Flutter @ 22 Oct 2014 09:15)
meg vagy te ütve?
ott egy pillango is 12 felekeppen tud megolni

amugy egy csavo beggelt a guild-etekbol, tovabbitottam a pm-et amit nekem irt
meg ahogy neztem taszilonak is irt


http://i.imgur.com/PLuQKR5.png

nekemis :F

zarjak bortonbe, kodis
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll