Quote (BmA_BeMyAngel @ 21 Oct 2014 19:33)
ne szarjatok be annyira azért
"mivel távközlési adó, és gigabájtról van szó szerintem a mobilinternettel lesz ez a dolog összefüggésben
És mivel az 5 gigás csomag (csak net) 10 ezer körül kóstál, nem kell beszarni a gigánkénti +150ft-tól..."
meg aztis írták hogy mivel sokan már interneten ingyen beszélnek, szerintem nyilvánvalóan a mobilinternetről van szó, csak fogyatékosok és nem fogalmazták meg rendesen, a 444 meg az index meg egyből UGRIK
Még ha úgy is van ahogy mondod, szerintem nem az újságírók hibája, ha idiótán kommunikál a kormány.