d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev167891025Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 12:34pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 21 Oct 2014 19:33)
ne szarjatok be annyira azért


"mivel távközlési adó, és gigabájtról van szó szerintem a mobilinternettel lesz ez a dolog összefüggésben
És mivel az 5 gigás csomag (csak net) 10 ezer körül kóstál, nem kell beszarni a gigánkénti +150ft-tól..."


meg aztis írták hogy mivel sokan már interneten ingyen beszélnek, szerintem nyilvánvalóan a mobilinternetről van szó, csak fogyatékosok és nem fogalmazták meg rendesen, a 444 meg az index meg egyből UGRIK


Még ha úgy is van ahogy mondod, szerintem nem az újságírók hibája, ha idiótán kommunikál a kormány.
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:34pm


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 12:38pm
20:38 Zoltan Kulhanek
rájöttem hogy ez a rezsicsökkentés
mivel így kiköttetik a netet
és nem netezel, szóval nem gépezel
kevesebb áram fogy
és kész is a rezsicsökkentés

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 21 2014 12:39pm
Többszáz giga fel is, meg le is.

Nemrég volt olyan hónap, hogy 1 terra volt a lefele, bár az kiugró még nálam is.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 21 2014 12:39pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:39pm
Quote (josheide @ Oct 21 2014 07:28pm)
De ennek meg a tizede is fajna...


szerintem magat a tavkozlesi szektort akarjak fejni ezzel a plebsz helyett, ha tenyleg atmegy ez az ado akkor tuti kivetnek valami rezsicsokkentest is melle amivel megtiltjak a szolgaltatoknak, hogy atterheljek az ugyfelekre mer kulonben ez mar tenyleg az utolso huzasuk lenne mielott minden ertelmesebb ember elhagyja az orszagot azt elnezegetheti egymast az allamkincstar meg a ciganyok, nyugdijasok, allami szferaban dolgozok meg kozmunkasok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:42pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 21 2014 12:44pm



Quote (CyberPunk666 @ 21 Oct 2014 20:39)
Többszáz giga fel is, meg le is.

Nemrég volt olyan hónap, hogy 1 terra volt a lefele, bár az kiugró még nálam is.

Ez tőled eléggé fájt.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2014 12:44pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 18:42)
http://i.gyazo.com/2ee77b416ff0594de5b5ab1883b78540.png


:D :D
TESO
:D :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:45pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:46pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 06:45pm)
http://i.gyazo.com/32360729f04829df13e56a516635d4c3.png


ez úgy lett volna jó ha még odaírja mellé hogy; meg téged is te vén szar
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891025Next
Add Reply New Topic New Poll