emlexem en egyszer kaptam 10%-ot egy ugyanilyen topikra, top lel?
am nem irtam ide, mert igazabol eleg keveset postolok, azt meg elmesen kell elloni, de valojaban benne vagyok a mokaban azota amiota a topik nyilt
e: ja es meg hozzatennem, hogy xgurke ilyen
http://1.ii.gl/-Ec5UqIf.png kepeket ne postoljon, mert az ondommal jatszik
This post was edited by Taszilo.^ on Oct 14 2014 09:18am