d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev167891041Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 06:53am
Quote (beni @ Oct 12 2014 12:51pm)
Komolyan, nevetek :D

De oké, hagyjuk a témát.



:D


mert ha nem konkrétan én buktam bele valamibe akkor addig nem is lehet véleményem a rendszerről
értem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 06:54am
Quote (Senee @ 12 Oct 2014 13:53)
mert ha nem konkrétan én buktam bele valamibe akkor addig nem is lehet véleményem a rendszerről
értem


Az a szomoru hogy te nem belebuktal valamibe hanem meg se probaltal semmit.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 06:55am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 01:53pm)
mert ha nem konkrétan én buktam bele valamibe akkor addig nem is lehet véleményem a rendszerről
értem


De lehet.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 06:58am
Quote (josheide @ Oct 12 2014 12:54pm)
Az a szomoru hogy te nem belebuktal valamibe hanem meg se probaltal semmit.


ja kezdem érteni, hogy ez beni problémája, hogy nem küzdök

Quote (beni @ Oct 12 2014 12:55pm)
De lehet.


de ennyi példa nekem bőven elég amit nap mint nap látni, hallani, olvasni
hogy hányan buknak bele abba, ha tenni akarnak valamit

és mivel nem túl sok az önbecsülésem; nem gondolnám, hogy majd pont nekem fog sikerülni ami annyi mindenki másnak nem

pláne így, hogy mindenki hülyéz meg retardáltoz
az is vagyok, el is hiszem

és már szarok is rá

egymást húzzák le az emberek, így aztán tényleg nem lesz semmi
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 06:58am
Btw nekem van egy ötletem a világ jobbátételére, amivel még pénzt is lehetne keresni, csak kéne valaki aki megprogramozza az oldalt.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 06:58am
Quote (beni @ 12 Oct 2014 14:58)
Btw nekem van egy ötletem a világ jobbátételére, amivel még pénzt is lehetne keresni, csak kéne valaki aki megprogramozza az oldalt.


Szerintem mar van eleg porno igy is az interneten.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 12 2014 07:02am
Quote (beni @ 12 Oct 2014 13:58)
Btw nekem van egy ötletem a világ jobbátételére, amivel még pénzt is lehetne keresni, csak kéne valaki aki megprogramozza az oldalt.


51/49 neked
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 07:10am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 01:58pm)

de ennyi példa nekem bőven elég amit nap mint nap látni, hallani, olvasni
hogy hányan buknak bele abba, ha tenni akarnak valamit

és mivel nem túl sok az önbecsülésem; nem gondolnám, hogy majd pont nekem fog sikerülni ami annyi mindenki másnak nem

pláne így, hogy mindenki hülyéz meg retardáltoz
az is vagyok, el is hiszem

és már szarok is rá

egymást húzzák le az emberek, így aztán tényleg nem lesz semmi


Én meg kb csak azt látom, hogy akinek van célja, az eléri HA tesz is érte.

Egy csomó történetet tudnék mondani. Volt egy ismerősöm, aki kitalálta, hogy Brüsszelben az európai bizottságnak akar dolgozni jó pénzért. Úgy voltam vele, hogy igen, mindenki szeretne több ezer eurót szakítani havonta, de nagyjából itt megállt a dolog. A különbség annyi volt köztem meg közte, hogy ő évekig építette fel az útját. Megtanult németül, franciául, spanyolul, elvégezte a közgázt meg az angol szakot az egyetemen és ki is jutott. Még a munkahelyeit is úgy válogatta meg, hogy a megfelelő tapasztalatot adja.

És most arra gondolsz, hogy te már elcseszted, anno kellett volna jobban tanulni és most már késő, ráadásul ez az ismerősöm még biztos okos is volt meg nyelvzseni és csak azért sikerült neki.

De nem ez a helyzet. Van ismerősöm aki kibukott az egyetemről, vagy ordas kamu főiskolát végzett és csapos volt a ZöldPardonban és mindketten kurva jól elboldogulnak. Az egyik kiment Angliába (nem, nem beszélt jól angolul) a másik meg itthon vág bele ezernyi dologba, ami érdekli.

És hozzáteszem nagyon nagy százalékban a melóhelyen is ezt látom. Dolgozik 10 ember együtt és aki hajtja magát, lelkes, érdeklődik, az jut előbbre. Visszanézek 5 éves távlatban és látom, hogy ki miért jutott előbbre. Nyilván vannak kivételek, könyöklők, áskálódók, stb de tök mindegy, mert ha te teszel valamiért akkor nagy valószínűséggel el is tudod érni. Az más kérdés, ha kurvára két szalmaszálat nem teszel keresztbe vagy azt várod, hogy egyből beletenyerelj a tutiba, csak mert hallottál egy gazdag család sarjáról, akivel ez megesett.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 07:12am
Quote (Anarkin @ Oct 12 2014 02:02pm)
51/49 neked


Amúgy nem viccelek.

Olyan oldal kéne, ami picit közösségi site-hoz hasonlóan működik. Tudsz barátnak taggelni valakit, képet felölteni, eseményekhez csatlakozni... Azt mondták, hogy Joomla is képes ilyesmire, csak én úgy vagyok vele, hogy most kéne jól kitalálni, hogy miben legyen fejlesztve, ne legyen vele szívás később, amikor lenyomjuk a facebookot.
Quote (Baleee @ Oct 12 2014 01:58pm)
Szerintem mar van eleg porno igy is az interneten.


:D

This post was edited by beni on Oct 12 2014 07:12am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 07:18am
jó, ezt így már elismerem, hogy tényleg lusta vagyok és baszok tenni bármit is
meg az is igaz, hogy a scodára várok, ma pl húzzák a hatos lottót, igaz csak 60 millió a főnyeremény de 10 évre elosztva az 500 ezer forintos havi fizetést jelent
és nekem az már bőven elég lenne, hogy kiszakadhassak ebből a gecis társadalomból



meg amúgy te a személyi előrejutásról beszéltél én meg a társadalom jobbátételéről (ami jó nagy hülyeség)
az egiyk persze lehetséges a másik nem
mondjuk az is igaz, hogy szeretem ezt véres zászlóként lobogtatni, hogy emiatt nem megy semmi de igazából csak lusta vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891041Next
Add Reply New Topic New Poll