d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jovo Hetvegen D2 Walk ? > Ki Jonne?
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 03:53am
Dióba kéne walk mód is.

Beléptek a gamebe és mindenki alapból lvl9 és kapott két random itemet mindegyik slotba. Egyből mehetne a duel.

Meg lehetne pvm mód is, amikor sorban dobja az egyre magasabb szintű ellenfeleket, akiket le kell gyűrni.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 12 2014 04:20am
Quote (beni @ Oct 12 2014 10:53am)
Dióba kéne walk mód is.

Beléptek a gamebe és mindenki alapból lvl9 és kapott két random itemet mindegyik slotba. Egyből mehetne a duel.

Meg lehetne pvm mód is, amikor sorban dobja az egyre magasabb szintű ellenfeleket, akiket le kell gyűrni.


nahát
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 12 2014 04:30am
egy pm-et dobjatok már, mikor megvan az időpont, elmajomkodok én is egy kicsit, ha ráérek
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 04:30am
Quote (Vismajor @ Oct 12 2014 11:20am)
nahát


wot m8?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 04:36am
Quote (Jancsipapa @ 12 Oct 2014 11:30)
egy pm-et dobjatok már, mikor megvan az időpont, elmajomkodok én is egy kicsit, ha ráérek


En koradelutanra gondoltam. Mittudomen ebed utan feljovunk, jatszunk par orat aztan ennyikeh.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 13 2014 09:01am
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 12:36)
En koradelutanra gondoltam. Mittudomen ebed utan feljovunk, jatszunk par orat aztan ennyikeh.


azt ne felejtsd el, hogy nem mindenki élettelen munkanélküli, mint te, tehát valszeg ebéd után nem játszani fognak...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 13 2014 09:56am
Quote (RRC @ Oct 13 2014 04:01pm)
azt ne felejtsd el, hogy nem mindenki élettelen munkanélküli, mint te, tehát valszeg ebéd után nem játszani fognak...


aki hétvégén dolgozik az ne is egyék


más
két cd keyről nyomom a d2 mégis bannt kapok ha 20nál több gémet nyomok egy óra alatt, miért :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2014 10:17am
Quote (RRC @ 13 Oct 2014 16:01)
azt ne felejtsd el, hogy nem mindenki élettelen munkanélküli, mint te, tehát valszeg ebéd után nem játszani fognak...


:DDDDDDDD

Megint megvert apukad?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 13 2014 10:21am
Quote (josheide @ Oct 12 2014 12:36pm)
En koradelutanra gondoltam. Mittudomen ebed utan feljovunk, jatszunk par orat aztan ennyikeh.


Nekm az eselytelen

Legyen este azt toljuk amig nem lesz torchunk ofc
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2014 10:24am
Quote (putincykavodka @ 13 Oct 2014 17:21)
Nekm az eselytelen

Legyen este azt toljuk amig nem lesz torchunk ofc


Te kezdd el most mi majd szombaton csatlakozunk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891015Next
Add Reply New Topic New Poll