Quote (RRC @ Oct 13 2014 04:01pm)
azt ne felejtsd el, hogy nem mindenki élettelen munkanélküli, mint te, tehát valszeg ebéd után nem játszani fognak...
aki hétvégén dolgozik az ne is egyék
más
két cd keyről nyomom a d2 mégis bannt kapok ha 20nál több gémet nyomok egy óra alatt, miért
