d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev167891043Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 05:19am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:17)
hát igen, ha tudnád, csak sajnos túlságosan nagy a sötétség a fejedben


édes istenem, miért nem döglesz már meg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 05:21am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 12:19pm)
édes istenem, miért nem döglesz már meg


levente ki bántott ma?

hozzád se szóltam, te jössz oda a care topicban mocskolni

normális az ilyen ember?

also, van olyan kommented, amiben nem káromkodsz? egyetemista értelmiségi létedre egy nyolckeres cigány kultúráltabban fejezi ki magát mint te

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 05:21am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 05:22am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:16)
te a politikában járatosabb vagy az tény

de most pl. egy képzett zenész se engedje már meg magának, hogy elítéli azt aki lakodalmast hallgat

a politikai eszmecserékkel, vitákkal meg mindig ugyanaz a probléma: ha el is kezdődik egy normális mederben, mindig jön egy cpt aki kijelenti, hogy aki xy-t preferál az nyomorék, unintelligens stb random flame, pedig rajtad kívül kb. mindenki átlagfelhasználó ebben a témában


Miert ne nezhetne le egy kepzett zenesz egy olyan zenet aminek abszolut nincs melysege, komplexitasa, par alap hangbol, egy szintialapbol es tul hangos, torzitott enekbol all?

Es cpt reakcioja se abbol eredezik, hogy nem akar ertelmes vitat, hanem az a fajta, bennem is egyre erosebb ketsegbeeses tukrozodik rajt, hogy sok random subra tevedo ember szerint es a fentebb irtak alapjan szerinted is...

Nincs jogom azert kritizalni masok politikai nezeteit mert nekem errol diplomam van.

Quote (Cpt_Ghost @ 9 Oct 2014 12:19)
édes istenem, miért nem döglesz már meg


Igen bazdmeg Levi az ilyen postjaid tenyleg segitenek ....

This post was edited by josheide on Oct 9 2014 05:22am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 05:24am
Quote (josheide @ Oct 9 2014 12:22pm)
Miert ne nezhetne le egy kepzett zenesz egy olyan zenet aminek abszolut nincs melysege, komplexitasa, par alap hangbol, egy szintialapbol es tul hangos, torzitott enekbol all?

Es cpt reakcioja se abbol eredezik, hogy nem akar ertelmes vitat, hanem az a fajta, bennem is egyre erosebb ketsegbeeses tukrozodik rajt, hogy sok random subra tevedo ember szerint es a fentebb irtak alapjan szerinted is...

Nincs jogom azert kritizalni masok politikai nezeteit mert nekem errol diplomam van.


a zenét lenézheti, de ne az embert csak azért, mert olyan zenét hallgat

te is lenézed a jobbikot, teljesen érthető, nyilván átlátod a dolgokat, és tudod értelmezni, mi rejlik a mondanivalójuk mögött, de egy embert lenézni csak azért, mert ő a jobbikot támogatja már gáz
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 9 2014 05:25am
>2014
>zenei izlesen vitatkozni
shiggidy diggidy
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Oct 9 2014 05:26am
oszlott a crytal castles :(

http://www.theguardian.com/music/2014/oct/08/crystal-castles-alice-glass-announces-this-is-the-end-of-the-band

This post was edited by dunaicapa on Oct 9 2014 05:26am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 05:26am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:24)
a zenét lenézheti, de ne az embert csak azért, mert olyan zenét hallgat

te is lenézed a jobbikot, teljesen érthető, nyilván átlátod a dolgokat, és tudod értelmezni, mi rejlik a mondanivalójuk mögött, de egy embert lenézni csak azért, mert ő a jobbikot támogatja már gáz


Mint mar oly sokszor leirtam mikor meg gimis voltam en is szimpatizaltam a Jobbikkal. Csak ezert nem nezek le senkit.

Viszont ha nem kepes valaki ervekre ervekkel reagalni akkor bizony elkezdek itelkezni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 05:27am
> Popcornevos gif
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 05:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 01:19pm)
édes istenem, miért nem döglesz már meg


Eleg sok emberrel kapcsolatban megvan ez a feelem xdd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 9 2014 05:29am
Quote (josheide @ 9 Oct 2014 12:22)
Miert ne nezhetne le egy kepzett zenesz egy olyan zenet aminek abszolut nincs melysege, komplexitasa, par alap hangbol, egy szintialapbol es tul hangos, torzitott enekbol all?

Es cpt reakcioja se abbol eredezik, hogy nem akar ertelmes vitat, hanem az a fajta, bennem is egyre erosebb ketsegbeeses tukrozodik rajt, hogy sok random subra tevedo ember szerint es a fentebb irtak alapjan szerinted is...

Nincs jogom azert kritizalni masok politikai nezeteit mert nekem errol diplomam van.



Igen bazdmeg Levi az ilyen postjaid tenyleg segitenek ....


min kene segiteni megis, ennek az embernek nem lehet eszerveket leirni, mert nem reagal ra ertemben, csak jon egy ayy lmao
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891043Next
Add Reply New Topic New Poll