Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 12:16)
te a politikában járatosabb vagy az tény
de most pl. egy képzett zenész se engedje már meg magának, hogy elítéli azt aki lakodalmast hallgat
a politikai eszmecserékkel, vitákkal meg mindig ugyanaz a probléma: ha el is kezdődik egy normális mederben, mindig jön egy cpt aki kijelenti, hogy aki xy-t preferál az nyomorék, unintelligens stb random flame, pedig rajtad kívül kb. mindenki átlagfelhasználó ebben a témában
Miert ne nezhetne le egy kepzett zenesz egy olyan zenet aminek abszolut nincs melysege, komplexitasa, par alap hangbol, egy szintialapbol es tul hangos, torzitott enekbol all?
Es cpt reakcioja se abbol eredezik, hogy nem akar ertelmes vitat, hanem az a fajta, bennem is egyre erosebb ketsegbeeses tukrozodik rajt, hogy sok random subra tevedo ember szerint es a fentebb irtak alapjan szerinted is...
Nincs jogom azert kritizalni masok politikai nezeteit mert nekem errol diplomam van.
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Oct 2014 12:19)
édes istenem, miért nem döglesz már meg
Igen bazdmeg Levi az ilyen postjaid tenyleg segitenek ....
This post was edited by josheide on Oct 9 2014 05:22am