d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Daily Reminder Mindenkinek
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 12:04pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Oct 2014 20:03)
meg jo hogy megint te kezdtel el vergodni
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71495002&f=129&p=480833992
np


levi :c
te se válaszolj neki, csak etetitek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:05pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:04pm)
szoktal gondolkodni is vagy csak irod le a hulyeseget ami jon ki a sorvadt agyadbol?
biztos ismersz irl


kuss
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 12:05pm
Quote (Coolface @ 4 Oct 2014 20:04)
szoktal gondolkodni is vagy csak irod le a hulyeseget ami jon ki a sorvadt agyadbol?
biztos ismersz irl


...
csak visszaírsz neki
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:05pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:05pm)
kuss


na latom egyre jobban fejlodsz vissza agyilag. te irtal mar le egy ertelmes modntato erre a forumra? a szidalmazason, a takarodjon meg a vergodjeteken kivul?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:06pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:05pm)
na latom egyre jobban fejlodsz vissza agyilag. te irtal mar le egy ertelmes modntato erre a forumra? a szidalmazason, a takarodjon meg a vergodjeteken kivul?


csendben van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 4 2014 12:06pm
ne vitatkozzatok
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:07pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:06pm)
csendben van


miert szerinted en itt beszelek a gep elott?
en nem vagyok csokott mint te
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:07pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:07pm)
miert szerinted en itt beszelek a gep elott?
en nem vagyok csokott mint te


nyugi, szívj egyet
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 4 2014 12:08pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 08:07pm)
nyugi, szívj egyet


mitol lennek en ideges?
az h latom mennyire sotet vagy csak erot ad az elethez, tudni, hogy van sokkal de sokkal lejebb felemelo erzes

This post was edited by Coolface on Oct 4 2014 12:09pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 12:09pm
Quote (Coolface @ Oct 4 2014 07:08pm)
mitol lennek en ideges?


csitt
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891013Next
Closed New Topic New Poll