inkább nem válaszolok ennek a szerencsétlennek, mert egyértelműen az a célja, hogy bezárassa a topicot spam/flame miatt

érett, huszonéves komoly ember ez a gürgü

Quote (Anarkin @ Oct 2 2014 02:34pm)
nem látom ott a nevedet vagy hogy téged quoteolt volna
csak azt hogy te kötöttél bele
ok ty info
This post was edited by TuskesVanek on Oct 2 2014 07:35am