d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 30 2014 12:39am
van kertes családiház + panel lakás
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2014 12:49am
Quote (anyd @ Sep 30 2014 07:26am)
Egy csendes kis kornyeken lakok most baratnommel egy panelban. Eddig az innen 10 percre levo hazunkban laktam ami kertes, egyelore latom elonyet es hatranyat is a kertnelkulisegnek.


Milyen elönye van a kertnek?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 30 2014 12:57am
Quote (Karan2_Returned @ 30 Sep 2014 08:49)
Milyen elönye van a kertnek?


freedum
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 30 2014 01:03am
én ha gazdak lennék csak azért szeretnék családit, hogy lehessen kutyám
gecire hiányzik a régi egésznapos birkózás, baromkodás a kutyával
meg a kutyasétáltatások hegyen vizen völgyön át
marha jó volt :o)

panelban meg nem tartanék nagytestü kutyát még akkor sem ha mindennap mehetnék vele sétálni mert semmi dolgom milliomosként
meg amugyis városban kutyátsétáltatni.. el se lehet engedni rendesen a sok hüje autó meg ember álat miatt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 30 2014 01:17am
Quote (Senee @ 30 Sep 2014 09:03)
én ha gazdak lennék csak azért szeretnék családit, hogy lehessen kutyám
gecire hiányzik a régi egésznapos birkózás, baromkodás a kutyával
meg a kutyasétáltatások hegyen vizen völgyön át
marha jó volt :o)

panelban meg nem tartanék nagytestü kutyát még akkor sem ha mindennap mehetnék vele sétálni mert semmi dolgom milliomosként
meg amugyis városban kutyátsétáltatni.. el se lehet engedni rendesen a sok hüje autó meg ember álat miatt


jah, milyen jo lenne ha lenne kifejezetten kutyáknak egy kurva nagy elkeritett terület ahol el lehet öket engedni

oh wait
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 30 2014 01:25am
Quote (sylke @ Sep 30 2014 07:17am)
jah, milyen jo lenne ha lenne kifejezetten kutyáknak egy kurva nagy elkeritett terület ahol el lehet öket engedni

oh wait


wat
ja kertesházban de panelban viheted az utcára a hülye emberek közé


ien helyen nyomtuk régen a kutyával ez a legjobb mert itt senki se zavar csak néhány nyuszi vagy ilyesmi de az csak jó mert legalább kifárasztja magát mégjobban hehe

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 30 2014 02:26am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 30 2014 07:49am)
Milyen elönye van a kertnek?


Szerettem kifekudni a hinta/fuggo agyba olvasgatni, medence napozas friss levego mozgaster
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2014 02:27am
Quote (anyd @ 30 Sep 2014 10:26)
Szerettem kifekudni a hinta/fuggo agyba olvasgatni, medence napozas friss levego mozgaster


shiggy diggy
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 1 2014 10:16am
csaladi kertes
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 1 2014 10:18am
kertes panel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll