Quote (Senee @ 30 Sep 2014 09:03)
én ha gazdak lennék csak azért szeretnék családit, hogy lehessen kutyám
gecire hiányzik a régi egésznapos birkózás, baromkodás a kutyával
meg a kutyasétáltatások hegyen vizen völgyön át
marha jó volt :o)
panelban meg nem tartanék nagytestü kutyát még akkor sem ha mindennap mehetnék vele sétálni mert semmi dolgom milliomosként
meg amugyis városban kutyátsétáltatni.. el se lehet engedni rendesen a sok hüje autó meg ember álat miatt
jah, milyen jo lenne ha lenne kifejezetten kutyáknak egy kurva nagy elkeritett terület ahol el lehet öket engedni
oh wait