d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mit Gondolsz Jarabekről
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 03:41am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Sep 2014 11:37)
nem teljesen ugyan az a kategoria imo.


Akkor mihez hasonlít?
Miért lenne ez más, mint az, hogy megbasznál valakit? Ugyanúgy az a lényeg, hogy nem élheted ki a szexualitásodat.

De hasonlítsuk a meg nem élt és fel nem vállalt homoszexualitáshoz. Kérdezd ricit mennyire nehéz.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 23 2014 03:42am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2014 03:43am
Eleg sokat gondoltok jarabekrol
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 03:44am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2014 10:41)
Akkor mihez hasonlít?
Miért lenne ez más, mint az, hogy megbasznál valakit, vagy megvernél valakit?

De hasonlítsuk a meg nem élt és fel nem vállalt homoszexualitáshoz. Kérdezd ricit mennyire nehéz.


Hát nem hiszem, hogy egész életeden át szexuálisan frusztrált lennél, azért mert nem tudtad pofánverni mondjuk ricit, vagy mert nem tudtad volna megdugni azt a random szőke csajt. A pedofil ember meg egész életében (már nyilván egy bizonyos kortól) ezt a belső frusztrációt érzi és kínozza, aztán aki gyengébb és nem tudja már elnyomni az tettlegességig jut. Nem tudom, hogy mit kéne kezdeni vele, de hogy az se jó megoldás amik eddig voltak itt, az biztos.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 03:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 23 2014 09:44am)
Hát nem hiszem, hogy egész életeden át szexuálisan frusztrált lennél, azért mert nem tudtad pofánverni mondjuk ricit, vagy mert nem tudtad volna megdugni azt a random szőke csajt. A pedofil ember meg egész életében (már nyilván egy bizonyos kortól) ezt a belső frusztrációt érzi és kínozza, aztán aki gyengébb és nem tudja már elnyomni az tettlegességig jut. Nem tudom, hogy mit kéne kezdeni vele, de hogy az se jó megoldás amik eddig voltak itt, az biztos.


le kell lőni a gecibe, vagy el kell altatni mint a veszett kutyát :c
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 04:02am
Quote (xGurke @ Sep 23 2014 11:27am)
okay
mi a projekt?
valszeg mag elseje előtt két nappal felhívnak, hogy na akkor intézd a papírokat öcsi, mert elsején kezdesz (nálam ez volt)


es te most hol dolgozol ubi?)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 04:04am
Quote (tevetavamultija @ 23 Sep 2014 12:02)
es te most hol dolgozol ubi?)


A kék osztrigában, én is most jelentkeztem. Remélem felvesznek.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 04:05am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 23 2014 12:04pm)
A kék osztrigában, én is most jelentkeztem. Remélem felvesznek.


mer vagy nyomorek? ))))
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 04:06am
Quote (tevetavamultija @ 23 Sep 2014 11:05)
mer vagy nyomorek? ))))


miota errol a multirol postolsz a szokottnal is sokkal idegesitobb vagy

Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 04:09am
Quote (Fej @ Sep 23 2014 12:06pm)
miota errol a multirol postolsz a szokottnal is sokkal idegesitobb vagy

ty, majdnem elpirultam
megteszem ami tolem telik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 04:23am
Quote (tevetavamultija @ Sep 23 2014 10:02am)
es te most hol dolgozol ubi?)


Anyaddat heggesztem :DDDD DDDdddd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll