Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2014 10:41)
Akkor mihez hasonlít?
Miért lenne ez más, mint az, hogy megbasznál valakit, vagy megvernél valakit?
De hasonlítsuk a meg nem élt és fel nem vállalt homoszexualitáshoz. Kérdezd ricit mennyire nehéz.
Hát nem hiszem, hogy egész életeden át szexuálisan frusztrált lennél, azért mert nem tudtad pofánverni mondjuk ricit, vagy mert nem tudtad volna megdugni azt a random szőke csajt. A pedofil ember meg egész életében (már nyilván egy bizonyos kortól) ezt a belső frusztrációt érzi és kínozza, aztán aki gyengébb és nem tudja már elnyomni az tettlegességig jut. Nem tudom, hogy mit kéne kezdeni vele, de hogy az se jó megoldás amik eddig voltak itt, az biztos.