d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev167891079Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 10:33am
Quote (jarabekg @ Sep 16 2014 06:17pm)
hetkoznap eleg offos :wacko:, de ha nagyon kozel lesz, bennevagyok.
Helykeresésre fel tudom ajanlani a segitsegemet ;D


nn mert megint hajnal 3 kor fogok budárol hazasétálni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 10:36am
mit szolnatok a lonyai pubhoz?

legolcsobb hely amit ismerek, 4-6 egy kopes, belvaros, nekem is jo meg gyalog is
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 10:38am
Quote (jarabekg @ Sep 16 2014 06:36pm)
mit szolnatok a lonyai pubhoz?

legolcsobb hely amit ismerek, 4-6 egy kopes, belvaros, nekem is jo meg gyalog is


ami igy kezdődik az már a halál faszán van
maradjunk a blaha közeli dolgoknál pls
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 16 2014 10:38am
javával
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 10:39am
Quote (cowding @ Sep 16 2014 05:38pm)
ami igy kezdődik az már a halál faszán van
maradjunk a blaha közeli dolgoknál pls


kussolj már
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 10:40am
Quote (jarabekg @ Sep 16 2014 06:39pm)
kussolj már


glu-poppin'd
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 16 2014 10:43am
Quote (cowding @ Sep 16 2014 05:40pm)
glu-poppin'd


istenem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 10:44am
Quote (jarabekg @ Sep 16 2014 06:43pm)
istenem


btw mi a bajod mostanában? all day be vagy baszva és mogorva vagy gf miatt vagy van valami konkrét ok h baszogatsz
vagy csak trollkodsz
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 16 2014 10:49am
Quote (cowding @ Sep 16 2014 05:44pm)
btw mi a bajod mostanában? all day be vagy baszva és mogorva vagy gf miatt vagy van valami konkrét ok h baszogatsz
vagy csak trollkodsz


ezt ne itt intézzétek pls
hagyni kell valamit keddre
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 16 2014 10:50am
Quote (cowding @ 16 Sep 2014 18:44)
btw mi a bajod mostanában? all day be vagy baszva és mogorva vagy gf miatt vagy van valami konkrét ok h baszogatsz
vagy csak trollkodsz


jarabekg'd
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891079Next
Add Reply New Topic New Poll