Quote (putincykavodka @ Sep 5 2014 08:36pm)
pedig latod h megis....
nekem mindegy amugy, csak nem erzem h osszhangban lennenek a dolgok nalad, vanek 1 eve vergodik a forumon egesz nap, te leszarod. Egy srac postol kepet a szobajarol te idejossz bogni, mert teged ez ennyire felhaborit
vannak gondok
engem nem háborít fel, csak leirtam a véleményemet, nem tudom hogy jön ide vanek, de rendben , biztos megterhelő péntek volt a munkahelyeden