d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 5 2014 02:36pm
Quote (RRC @ 5 Sep 2014 21:35)
fyi ez nem a postolj képet az ágyadról topik


Nincs más a szobámban egy baszott nagy franciaágynál meg egy beépített szekrénynél, mert nem kibaszott 12 éves vagyok.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 5 2014 02:37pm
Quote (putincykavodka @ Sep 5 2014 08:36pm)
pedig latod h megis....
nekem mindegy amugy, csak nem erzem h osszhangban lennenek a dolgok nalad, vanek 1 eve vergodik a forumon egesz nap, te leszarod. Egy srac postol kepet a szobajarol te idejossz bogni, mert teged ez ennyire felhaborit
vannak gondok


engem nem háborít fel, csak leirtam a véleményemet, nem tudom hogy jön ide vanek, de rendben , biztos megterhelő péntek volt a munkahelyeden
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 02:38pm
Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 22:37)
engem nem háborít fel, csak leirtam a véleményemet, nem tudom hogy jön ide vanek, de rendben , biztos megterhelő péntek volt a munkahelyeden


ne foglalkozz már ricivel, fogyatékos szegény :s
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2014 02:38pm
Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 21:20)
én azon röhögtem magamban, hogy milyen kis kimért a szobája, kb plasztikai sebészet tárgyalója szokott igy kinézni, na most akkor képzeljük el azt amikor édesanyja megkérdezi hogy kisfiam, hozhatok neked enni? Elcsomagoljam a kis kajácskádat?

mondjuk elég szomorú igy visszaolvasva, de számomra nevetséges hogy egy 2x éves , tudtommal karrier nélküli gyerek ennyire elpattanjon magától.


te most mirol beszelsz egyebkent?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 02:52pm
Quote (rapiddani @ 5 Sep 2014 21:20)
én azon röhögtem magamban, hogy milyen kis kimért a szobája, kb plasztikai sebészet tárgyalója szokott igy kinézni, na most akkor képzeljük el azt amikor édesanyja megkérdezi hogy kisfiam, hozhatok neked enni? Elcsomagoljam a kis kajácskádat?

mondjuk elég szomorú igy visszaolvasva, de számomra nevetséges hogy egy 2x éves , tudtommal karrier nélküli gyerek ennyire elpattanjon magától.


Most mi az isten bajod van ? :DDD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 5 2014 02:53pm
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 22:52)
Most mi az isten bajod van ? :DDD


olyan a szobad mint annak az oreg plasztikai sebesznek aki a magyar celebek lottyedt csocseit muti at
mit nem ertesz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2014 02:57pm
hehe
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 5 2014 03:00pm
Quote (Rawen @ 5 Sep 2014 22:57)
hehe


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 03:11pm
Quote (Vismajor @ 5 Sep 2014 22:16)
patriknak van meg kb 3 mas szoba ahova cuccot pakolhat
a tied meg 50 nm
meg jo, hogy  a tobbi tulzsufoltnak tunik. _D en 9 nmrol jottem at 15re, nekem ez a mennyorszag


Jo, de nekem pesten a 33 nm garzon se tulzsufolt... 1 szekreny 1 asztal 1 tv szekreny (ugyan minek) meg szetnyithato agy van, a kozepen ott is ures ter van...

(es ott is mindig beagyazok reggel..)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 03:16pm
Quote (GoreKnight9 @ 5 Sep 2014 21:53)
olyan a szobad mint annak az oreg plasztikai sebesznek aki a magyar celebek lottyedt csocseit muti at
mit nem ertesz


Csak mert nem Ikeas butoraim vannak ? En tenyleg nem ertem mi a baja rapiddaninak velem...
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll