Quote (NerfHydraDPS @ Sep 4 2014 02:08pm)
jaja arra en is kivancsi leszek mennyire lesz rak
beleneztem abba hogy milyen temakat fog erinteni az meg erdekes is lehet ha tenyleg nem egy orult tartja majd
nekem volt filozofiam 2 félévig, heti 1 órában
az iszonyatos rák volt, ilyen igazán teljesen értelmetlen faszság, semmi értelmes dologról nem tanultunk
de valahogy úgy éreztem, ha egy értelmes tanár tartaná aki bevonná a diákokat etc akkor még jó is lehet