d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Dohanyzol? > Ha Igen Mennyit ?
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 5
Joined: Sep 5 2014
Gold: 0.00
Sep 5 2014 01:04am
elszivtam par szalat eletemben eddig, ha epp kinaltak es buli volt etc.
de fogalmam sincs hogy lehet raszokni, undorito ize van, budos es majdnem megfulladtam, raadasul a pulzusom is 200 lett tole

nn thx
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 5 2014 01:07am
Quote (kusziyoker @ Sep 4 2014 11:34pm)
2012ben voltunk haverokkal Romániába és akkor még Én is dohányoztam. Tök furcsa volt hogy ott még bent az étteremben is lehetett dohányozni. Majdnem elhánytam magam hogy az étel felett cigiztek, főleg hogy mikor Én ettem volna. Haveromék oltottak hogy milyen gáz vagyok mert Én kijártam az utcára cigizni.

Pl az Én munkahelyemen nem lehet dohányozni egyáltalán. Kapun kívül amennyit akarsz, de beül elő se veheted a dobozt ( svájci cég)
ja és erről jut eszembe, hogy a múltkor nagy balhé volt, mert nem volt itthon semmi üdítőm amit bevihetek, ezért vittem alkoholmentes sört, majd a biztonságiak mondták hogy ne hozzak be alkoholos terméket. Számomra akkor derült ki hogy az alkoholmentes sörbe is van egy kevés alkohol.


:DFDDDDD

mekkora lett volna előveszed a dobozt mások néznek te meg szisszented és kortyolod a soproni szűzt
:XD
ez mondjuk itt viccesebb lenne mert itt csajok vannak és mind pink ásványvizet iszik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 14 2014 07:55am
Quote (josheide @ Sep 14 2014 01:50pm)


Magyarország, Szerbia, Montenegró és Észak-Korea a világ legtüdőrákosabb államai
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 15 2014 09:57am
Napi 11-20 szalat es 2 oraja ulok egy meetingen es mindjart agyverzest kapok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 15 2014 02:48pm
Quote (kusziyoker @ Sep 5 2014 12:34am)
2012ben voltunk haverokkal Romániába és akkor még Én is dohányoztam. Tök furcsa volt hogy ott még bent az étteremben is lehetett dohányozni. Majdnem elhánytam magam hogy az étel felett cigiztek, főleg hogy mikor Én ettem volna. Haveromék oltottak hogy milyen gáz vagyok mert Én kijártam az utcára cigizni.

Pl az Én munkahelyemen nem lehet dohányozni egyáltalán. Kapun kívül amennyit akarsz, de beül elő se veheted a dobozt ( svájci cég)
ja és erről jut eszembe, hogy a múltkor nagy balhé volt, mert nem volt itthon semmi üdítőm amit bevihetek, ezért vittem alkoholmentes sört, majd a biztonságiak mondták hogy ne hozzak be alkoholos terméket. Számomra akkor derült ki hogy az alkoholmentes sörbe is van egy kevés alkohol.


a hétvégén voltam romániában, és nekem is krva furcsa volt, hogy rágyújtottunk az étteremben

This post was edited by Vismajor on Sep 15 2014 02:48pm
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 15 2014 02:51pm
Quote (tevetava @ Aug 31 2014 10:06am)
napi 11-20 szálat


lunc cancer before puberty :thumbsup:
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 15 2014 02:53pm
Quote (suppa @ 15 Sep 2014 21:51)
lunc cancer before puberty  :thumbsup:


erről esszét lehetne írni mennyire 0/10
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 15 2014 03:00pm
Quote (NerfHydraDPS @ Sep 15 2014 08:53pm)
erről esszét lehetne írni mennyire 0/10


:o :o :o
Member
Posts: 5,385
Joined: Jan 13 2009
Gold: 0.00
Sep 16 2014 02:48am
10+
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll