d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rák > 7 Részes Sorozat
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 28 2014 05:05am
Quote (championmath @ 28 Aug 2014 13:02)
Igen, ez több betegséget jelent, de tekintve, hogy a szív és érrendszeri betegségek előfordulását vizsgálták, az összes típusa beletartozik és nem találtak korrelációt, így ezzel nem mondtál semmit

Nem, nincs leírva, hogy megfelelő mozgás és szabályozott bevitel mellett nem az, a mozgásnak nincs köze hozzá sajnos. Nem csak ez az egy kutatás van, keress rá.  Kár jönnöd ezzel, hogy oldalakat tudnál írni, mert ha ennyire tudnád te illetve az orvosok, hogy mi okozza/mi a megoldás rá akkor nem ez lenne a fő halálok.

Illetve légyszives ne tegyél úgy mint ha nem az lenne a protokoll, hogy magas össze koleszterinre, koleszterin csökkentőt adnának, illetve érelzáródásra katétert, mikor mind a kettő bizonyítottan nem működik és több kárt okoz mint amit használ. Hiába tanulták akárhány évig az orvosok a biokémiáját a szívnek ez az amit tudnak csinálni, és ez nem működik.


ok, hála az égnek TE mindent tudsz és csak 10 cikket kellett elolvasnod hozzá. bárcsak több ilyen ember lenne és ti lennétek az orvosok. akkor minden jobb lenne.

van az a mértékű értetlenség, amivel egyszerűen kár vitába szállni. higgy, amit akarsz és legyél boldog vele.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 28 2014 05:06am
Na és az AIDS?

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 28 2014 05:08am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 28 2014 05:08am
Quote (jarabekg @ Aug 28 2014 12:04pm)
na már csak balika posztjai hiányoznak a falun kevesebb a rákos beteg mert mindenki disznózsírt zabál szintű szarjaival


felnevettem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 05:09am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 28 2014 12:06pm)
Végre megtudtuk, hogy az orvosin azért kell 6 évet végigtanulni (majd folyamatos továbbképzésre járni), hogy átmoshassák vele az agyadat. De szerencsére vannak, akik nem tanultak lófaszt sem, és ők átlátják a valóságot.

A tudomány egyéb területein is vannak ilyen emberek. Azok mondjuk szórakoztatóbbak nekem, mert ott időnként azt is látom, hogy miért faszság amit írnak.

inb4 megszakértéses meg egyéb cp poénok.


posztoltam az informatika topikba, szakértsd meg nekem pls :c
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 28 2014 05:09am
Quote (zsansaccount @ Aug 28 2014 01:05pm)
ok, hála az égnek TE mindent tudsz és csak 10 cikket kellett elolvasnod hozzá. bárcsak több ilyen ember lenne és ti lennétek az orvosok. akkor minden jobb lenne.

van az a mértékű értetlenség, amivel egyszerűen kár vitába szállni. higgy, amit akarsz és legyél boldog vele.


Sajnos pont az orvosok azok akik sokszor megkérdőjelezik amit tanultak, általában miután ők lesznek betegek, mint például az orvos aki a videóban van amit linkeltem. Nem 10 cikket kellett elolvasnom kicsit többet.

Látom kicsit túl sok volt egyszerre az új info pihenj picit.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 05:10am
rákos leszek a topiktól aztán mehetek lúgosítani
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 28 2014 05:19am
Quote (zsansaccount @ Aug 28 2014 12:05pm)
ok, hála az égnek TE mindent tudsz és csak 10 cikket kellett elolvasnod hozzá. bárcsak több ilyen ember lenne és ti lennétek az orvosok. akkor minden jobb lenne.

van az a mértékű értetlenség, amivel egyszerűen kár vitába szállni. higgy, amit akarsz és legyél boldog vele.


ertem en hogy nem a legkorektebb hangnemben tolja, meg (nagyobb) foltokban hetet-havat osszehord, de azert nem kell orvosit vegezni ahhoz hogy egy ilyen video tartalmat megbeszeljetek. mar csak azert se mert ha jol gondolom neked sem eppen a szakteruleted a kerdes, hiaba hallgattal erintoleges targyakat

ha igazan ertesz valamihez akkor minden bizonnyal egesz roviden is ossze tudod foglalni hogy mi miert nincs ugy, az olyan ervek helyett hogy ha' en tanult ember vagyok, igazam van, mint lentebb idezve

mar csak azert hogy masik oldala is legyen a tortenetnek

Quote (zsansaccount @ Aug 28 2014 10:53am)
sajnálom, de én tanultam ezekről és olvastam (tudományos, nem blikk meg bors) cikkeket ebben a témában. de biztos vagyok benne h te sokkal jobban értesz hozzá az ilyen videók nézegetésétől


Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 28 2014 05:35am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 28 2014 01:19pm)
ertem en hogy nem a legkorektebb hangnemben tolja, meg (nagyobb) foltokban hetet-havat osszehord, de azert nem kell orvosit vegezni ahhoz hogy egy ilyen video tartalmat megbeszeljetek. mar csak azert se mert ha jol gondolom neked sem eppen a szakteruleted a kerdes, hiaba hallgattal erintoleges targyakat

ha igazan ertesz valamihez akkor minden bizonnyal egesz roviden is ossze tudod foglalni hogy mi miert nincs ugy, az olyan ervek helyett hogy ha' en  tanult ember vagyok, igazam van, mint lentebb idezve

mar csak azert hogy masik oldala is legyen a tortenetnek


Én szivesen megbeszélném, kíváncsi lennék a magyarázatra, viszont sajnos amit tanult, azzal ezt nem lehet megmagyarázni. Az is érdekes gondolat, hogy élnek/éltek populációk mint a maszáj törzs, vagy az eszkimók, és nagyon ritka volt a szív és érrendszeri betegségek száma, mikor főleg telített zsírt ettek.

This post was edited by championmath on Aug 28 2014 05:35am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 28 2014 06:29am
Quote (TresholdOfUniverse @ 28 Aug 2014 12:19)
ertem en hogy nem a legkorektebb hangnemben tolja, meg (nagyobb) foltokban hetet-havat osszehord, de azert nem kell orvosit vegezni ahhoz hogy egy ilyen video tartalmat megbeszeljetek. mar csak azert se mert ha jol gondolom neked sem eppen a szakteruleted a kerdes, hiaba hallgattal erintoleges targyakat

ha igazan ertesz valamihez akkor minden bizonnyal egesz roviden is ossze tudod foglalni hogy mi miert nincs ugy, az olyan ervek helyett hogy ha' en  tanult ember vagyok, igazam van, mint lentebb idezve

mar csak azert hogy masik oldala is legyen a tortenetnek


Hat ezt azert eleg nehez osszefoglalni, mert nem tudod hogy a masik mennyi biologiat / kemiat tanult igy nem tudod hogy honnan kell a magyarazkodast kezdeni.

En is gyakran szembesulok azzal, hogy nem tudom honnan kezdjem el valaminek a magyarazasat.

Amugy az elso videot vegignezve tenyleg nem volt egetveroen nagy uj informacio az egeszben. A vegen termeszetesen "vegyed meg a dvdnk ..." rakipar volt

Volt egy igazi orvos aki elmagyarazta eleg szepen es szakszeruen hogy mi is az a rak.

~~ koros sejtburjanzas amit a sejtek onmegujito kepessegenek a hibas mukodese okoz.

championmath baratunk azon izel hogy mennyivel gyakrabban halnak meg manapsag rakban az emberek mint 100 evvel ezelott de teljesen figyelmen kivul hagyta a varhato elettartam kb. 10 eves novekedeset ez ido alatt bar sajat bevallasa szerint nem tiz tudomanyos irast olvasott a temaban.

Bioszbol megtanulja az ember, ha figyel, hogy az oregedes lenyegeben a sejtek megujulokepessegenek az elvesztese, mert a DNSunk folyamatosan rovidul, a masolas soran elbaszodik , stb.

Tehat az a 10 ev amivel nott az emberek varhato elettartama jelentosen noveli annak is az eselyet hogy valami DNS megujulashoz kotodo betegsegben (lasd rak) haljunk meg.

Es ennek a hatasat valoban csokkenti a megfelelo taplalkozas es a sok antioxidans bevitele, de ezek egyike sem varazsszer. Ha mar kialakult egy tumor akkor a 3 nagy kezelesi ut hozza a legjobb eredmenyeket, stabilan, evtizedek ota.

Ja es ugye manapsag sooookkal kisebb a csecsemohalalozasi arany, mint 100 eve volt.

Ezzel az is jar, hogy azok, akiknek gyengebb a szervezetuk is megerik a felnottkort es akkor a rak, sziv es errendszeri betegsegek, cukorbetegseg, etc. meggyilkoljak oket.

Azzal viszont egyet kell ertsek, hogy sok tekintetben egeszsegtelenebbul elunk mint 100 eve, istentelen sok cukrot eszunk, rengeteg alkoholt fogyasztunk, a magyarok ~30%-a dohanyzik... stb stb.

Viszont az orvostudomany is fejlodik. Es van haladas a rakkutatasban is, meg akkor is ha az lassu. Csak egy peldakent emlitenem az Angiogenesis inhibitorok fejlodeset, amik ugyan most meg csak kiserleti szinten, de eleg szep eredmenyeket ertek el bizonyos rakfajtak lekuzdeseben.

This post was edited by josheide on Aug 28 2014 06:29am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 28 2014 06:47am
Quote (josheide @ Aug 28 2014 12:29pm)
Hat ezt azert eleg nehez osszefoglalni, mert nem tudod hogy a masik mennyi biologiat / kemiat tanult igy nem tudod hogy honnan kell a magyarazkodast kezdeni.

En is gyakran szembesulok azzal, hogy nem tudom honnan kezdjem el valaminek a magyarazasat.

Amugy az elso videot vegignezve tenyleg nem volt egetveroen nagy uj informacio az egeszben. A vegen termeszetesen "vegyed meg a dvdnk ..." rakipar volt

Volt egy igazi orvos aki elmagyarazta eleg szepen es szakszeruen hogy mi is az a rak.

~~ koros sejtburjanzas amit a sejtek onmegujito kepessegenek a hibas mukodese okoz.

championmath baratunk azon izel hogy mennyivel gyakrabban halnak meg manapsag rakban az emberek mint 100 evvel ezelott de teljesen figyelmen kivul hagyta a varhato elettartam kb. 10 eves novekedeset ez ido alatt bar sajat bevallasa szerint nem tiz tudomanyos irast olvasott a temaban.

Bioszbol megtanulja az ember, ha figyel, hogy az oregedes lenyegeben a sejtek megujulokepessegenek az elvesztese, mert a DNSunk folyamatosan rovidul, a masolas soran elbaszodik , stb.

Tehat az a 10 ev amivel nott az emberek varhato elettartama jelentosen noveli annak is az eselyet hogy valami DNS megujulashoz kotodo betegsegben (lasd rak) haljunk meg.

Es ennek a hatasat valoban csokkenti a megfelelo taplalkozas es a sok antioxidans bevitele, de ezek egyike sem varazsszer. Ha mar kialakult egy tumor akkor a 3 nagy kezelesi ut hozza a legjobb eredmenyeket, stabilan, evtizedek ota.

Ja es ugye manapsag sooookkal kisebb a csecsemohalalozasi arany, mint 100 eve volt.

Ezzel az is jar, hogy azok, akiknek gyengebb a szervezetuk is megerik a felnottkort es akkor a rak, sziv es errendszeri betegsegek, cukorbetegseg, etc. meggyilkoljak oket.

Azzal viszont egyet kell ertsek, hogy sok tekintetben  egeszsegtelenebbul elunk mint 100 eve, istentelen sok cukrot eszunk, rengeteg alkoholt fogyasztunk, a magyarok ~30%-a dohanyzik... stb stb.

Viszont az orvostudomany is fejlodik. Es van haladas a rakkutatasban is, meg akkor is ha az lassu. Csak egy peldakent emlitenem az Angiogenesis inhibitorok fejlodeset, amik ugyan most meg csak kiserleti szinten, de eleg szep eredmenyeket ertek el bizonyos rakfajtak lekuzdeseben.


hol kell a masfeles sorközt beállitani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll