d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Vércsoportod?
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 08:29am
Quote (tevetava @ 14 Aug 2014 16:17)
420+


lehetne már hétvége, blázolnék
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 08:30am
Quote (Rawen @ 14 Aug 2014 15:29)
lehetne már hétvége, blázolnék


Te igy egyedul szoktal amugy blazolni?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 08:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Aug 2014 16:30)
Te igy egyedul szoktal amugy blazolni?


általában igen, kivéve ha valami nagyon ritka eset van és megyek valahova(2-3 havonta egyszer kb)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 14 2014 08:35am
Quote (Rawen @ 14 Aug 2014 15:34)
általában igen, kivéve ha valami nagyon ritka eset van és megyek valahova(2-3 havonta egyszer kb)


Fura lehet. Meg sose blazoltam egyedul. Lehet kene vmikor.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 08:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Aug 2014 16:35)
Fura lehet. Meg sose blazoltam egyedul. Lehet kene vmikor.


nem tudom mi benne a fura, ugyanúgy feldobja akármit csinálsz, gamelés/zenehallgatás/filmnézés/olvasás akármi
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 14 2014 08:43am
Quote (Rawen @ 14 Aug 2014 16:29)
lehetne már hétvége, blázolnék


adj nekem fuvet hollo
cserebe huzok az accodon 300 mmrt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 14 2014 08:44am
Quote (SummertimeClothes @ 14 Aug 2014 16:43)
adj nekem fuvet hollo
cserebe huzok az accodon 300 mmrt


implying valaha is arra a szintre fogok süllyedni, hogy mással húzatom az accom
messze laksz de máté biztos segít
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 14 2014 09:13am
Quote (Rawen @ 14 Aug 2014 16:44)
implying valaha is arra a szintre fogok süllyedni, hogy mással húzatom az accom
messze laksz de máté biztos segít


ja te nem is budapesten laksz
lol akkor nvm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2014 09:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 14 2014 04:35pm)
Fura lehet. Meg sose blazoltam egyedul. Lehet kene vmikor.


az a legjobb, mikor beraksz valami zenét, rárobbantasz egy cigire, és fordítasz rá egy fél órát, hogy szétnézz magadban egy kicsit
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 14 2014 09:37am
Quote (Saenchai @ 14 Aug 2014 17:35)
az a legjobb, mikor beraksz valami zenét, rárobbantasz egy cigire, és fordítasz rá egy fél órát, hogy szétnézz magadban egy kicsit


az a legjobb, amikor ezt cigi nélkül csinálod
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll