d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Pinát Baszol Egy Héten
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 12 2014 03:17am
Quote (TuskesVanek @ Aug 12 2014 09:11am)
engem még általánosban poénból fejen baszott egy kővel osztálytársam, kb 10 évesek voltunk, nem vettük komolyan. először fel sem tűnt, hogy mi van, úgy szóltak, hogy amúgy ömlik a vér a fejemből. miután meggyőződtem róla, elkezdtem bőgni, de addig nem is fájt :D

bevittek a kórházba, össze kellett varrni lel


így adja az ember a gyerekét iskolába btw
más félállatok barom gyerekei közé
:Xd
de ha meg magántanuló lesz akkor meg az lesz a baj, más stikkje lesz
meg kell edzeni a gyereket a félállatok között
savages
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 12 2014 03:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 12 2014 10:17am)
poénból mi


y, legjobb haverok voltunk gimnáziumig
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2014 03:21am
Quote (TuskesVanek @ 12 Aug 2014 10:18)
y, legjobb haverok voltunk gimnáziumig


fake, elakart tenni lábalól csak gimnáziumig nem sikerült neki úgy, hogy balesetnek tűnjön
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 12 2014 03:22am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 12 2014 10:21am)
fake, elakart tenni lábalól csak gimnáziumig nem sikerült neki úgy, hogy balesetnek tűnjön


ne magadból indulj ki pubi :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 12 2014 04:17am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Aug 2014 10:21)
fake, elakart tenni lábalól csak gimnáziumig nem sikerült neki úgy, hogy balesetnek tűnjön


:D lel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2014 04:27am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Aug 2014 11:21)
fake, elakart tenni lábalól csak gimnáziumig nem sikerült neki úgy, hogy balesetnek tűnjön


kár
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 12 2014 04:29am
Quote (Rawen @ Aug 12 2014 10:27am)
kár


károgj csak varju
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 12 2014 08:41am
Quote (Saenchai @ 11 Aug 2014 23:16)
barcikai hűvös történetek:

unokatesóm pár éves korában visított, hogy nagyon fáj a hasa, úgyhogy nagybátyám bevitte a kórházba, hogy valami baja van a gyereknek
az ügyeletes orvos megvizsgálta, azt mondta, hogy jó, fel van írva a műtőbe időpontra, felnyitják a hasát
nagybátyám mondta, hogy azért kicsit vegyenek már vissza a tempóból, azt inkább bevitte Miskolcra
a miskolci orvos megnézte unokatesómat, adott neki 2 hashajtó tablettát, azt problem solv'd

az egyik matektanárom ismerőse játszott a gyerekével, azt a gyerek leesett az ágyról, és fájlalta a karját
a fater bevitte a gyereket a kórházba, röntgen, nincs semmi baj, masszírozni kell a karját, azt rendbe fog jönni
apuka az előírtak szerint masszírozza a gyerek karját, ahogy mondták, de a gyerek meg folyamatosan visít, valami nem jó
bevitték a gyereket Miskolcra a megyeibe, ahol megröntgenezték, azt kiderült, hogy a gyereknek mind a 2 csont el van törve a karjában, csak mivel párhuzamosan törtek el, a barcikai orvosok nem vették észre

de volt olyan is, hogy a gyereket bevitték, hogy el van törve a jobb lába, azt begipszelték neki a balt
meg ismerősöm haverja elesett motorral, összekaparta a mentő, azt mondták neki, hogy inkább beviszik Miskolcra, mert a barcikai kórházban valószínűleg leamputálnák a lábát, azt le van szarva


igen a barcikai korhaz :DDD
nem volt borsodchemes orvos 1 hetig
mennem kellett alkalmassagira meg ilyen marhasagokra
mondtam orvosnak h alapbol alacsony a vernyomasom
beutalt kardiologiara h vmi gebasz van a szivemmel
ofc basztam elmenni
still kicking
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 12 2014 09:54am
Quote (Senee @ Aug 12 2014 10:39am)
durva h fém éles dolgokat basznak 4-6 évesek kezébe
még jó hogy nem az ásót állította a hátadba


4-6evesek es 4-6eves nyomorakok kozott van kulonbseg
nekem annyi idosen se jutott volna eszembe ilyen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 12 2014 10:03am
Quote (putincykavodka @ 12 Aug 2014 17:54)
4-6evesek es 4-6eves nyomorakok kozott van kulonbseg
nekem annyi idosen se jutott volna eszembe ilyen


te már akkor is másokat akartál leszopni
Go Back To Magyar Topic List
Prev16789Next
Add Reply New Topic New Poll