d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Alkoholt Iszol Egy Heten?
Prev167891029Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 12:40pm
Quote (ace07 @ Aug 11 2014 08:34pm)
Nem az jött le, de valamit kvótolni kellett.


még szerencse, hogy feljöttem megnézni a topicot, már ott jártam, hogy megfojtom magam maszturbáció közben
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 11 2014 12:41pm
múlthéten keddtől szombatig mindeneste 4-5 nagyfröccs elment kocsmákban, itthon 2 nagyfröccs elég esténként

igazából szörpön kívül csak fröccsöt iszom, sör csak másnak van itthon tartva
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 12:44pm
mostanában kb minden nap 1-2 sör, hol 1edül, hol társaságban

This post was edited by Lacii on Aug 11 2014 12:44pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 11 2014 01:19pm
Quote (szabika @ 11 Aug 2014 20:41)
múlthéten keddtől szombatig mindeneste 4-5 nagyfröccs elment kocsmákban, itthon 2 nagyfröccs elég esténként

igazából szörpön kívül csak fröccsöt iszom, sör csak másnak van itthon tartva


Akkor asszem felmegyek pestre.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 11 2014 01:26pm
Napi egy ritkán kér sör este.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 01:32pm
Quote (Oberon_os @ Aug 11 2014 09:26pm)
Napi egy ritkán kér sör este.


de neked már 2 helyett kell inni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 01:53pm
5-8 liter
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 02:57pm
öccör
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 11 2014 11:56pm
tegnap 3 korsó sör meg egy somlói szagú rövid

arra keltem éjjel, hogy a 2 literes ásványvízet pusztítom reflex-szerűen
> életkor
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 12 2014 12:31am
Quote (Anarkin @ Aug 12 2014 05:56am)
tegnap 3 korsó sör meg egy somlói szagú rövid

arra keltem éjjel, hogy a 2 literes ásványvízet pusztítom reflex-szerűen
> életkor


rum


ha szabin leszek én is veszek, meg limeot hozzá és akkor összeöntöm kólával
cuba libre ftw

ma lehet lemegyek sörér én is
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891029Next
Add Reply New Topic New Poll