d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev167891048Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 6 2014 10:57am
en azt nem szeretem a gyros talban hogy ugy adjak oda hogy minden szepen el van kulonitve mindentol
pedig az ugy a fasza ha ossze van kavarva rendesen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 6 2014 11:01am
Quote (Flutter @ 6 Aug 2014 18:57)
en azt nem szeretem a gyros talban hogy ugy adjak oda hogy minden szepen el van kulonitve mindentol
pedig az ugy a fasza ha ossze van kavarva rendesen


tudod mit kell csinálni ilyenkor? összekevered bazdmeg
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 11:02am
emberhust
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 11:07am
Quote (Flutter @ 6 Aug 2014 18:57)
en azt nem szeretem a gyros talban hogy ugy adjak oda hogy minden szepen el van kulonitve mindentol
pedig az ugy a fasza ha ossze van kavarva rendesen


ez leginkább azért van, mert valaki nem úgy szereti, és az összekeverés nem egy visszafordítható folyamat
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 6 2014 11:10am
faszt
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 6 2014 11:12am
szopogatok egy kettő finom farkat
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 11:13am
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 6 2014 06:12pm)
szopogatok egy kettő finom farkat


téged eszlek
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 6 2014 11:13am
hm hm fincsi fasz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 11:13am
Quote (lacketto @ Aug 6 2014 05:55pm)
semmi
pörkölt bundáskenyérrel


baratnomek szoktak a porkoltet is rizzsel enni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mondjuk nekik erdekes elkepzeleseik vannak a porkoltrol, szinhusbol csinaljak, mert szerintuk ugy a finom, es ha magyarazom neki, hogy a porkoltbe azert raknak csimbokos meg ilyen olyan nehezen elkeszitheto husokat, mert ezt 8 oran keresztul kell fozni, akkor azt mondja, hogy ne beszeljek hulyesegeket :DDDDDDD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 6 2014 11:14am
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 06:13pm)
baratnomek szoktak a porkoltet is rizzsel enni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mondjuk nekik erdekes elkepzeleseik vannak a porkoltrol, szinhusbol csinaljak, mert szerintuk ugy a finom, es ha magyarazom neki, hogy a porkoltbe azert raknak csimbokos meg ilyen olyan nehezen elkeszitheto husokat, mert ezt 8 oran keresztul kell fozni, akkor azt mondja, hogy ne beszeljek hulyesegeket :DDDDDDD


én is utálom a csimbokos hust, csak szinhusbol eszem meg a pörköltet
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891048Next
Add Reply New Topic New Poll