Quote (lacketto @ Aug 6 2014 05:55pm)
semmi
pörkölt bundáskenyérrel
baratnomek szoktak a porkoltet is rizzsel enni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mondjuk nekik erdekes elkepzeleseik vannak a porkoltrol, szinhusbol csinaljak, mert szerintuk ugy a finom, es ha magyarazom neki, hogy a porkoltbe azert raknak csimbokos meg ilyen olyan nehezen elkeszitheto husokat, mert ezt 8 oran keresztul kell fozni, akkor azt mondja, hogy ne beszeljek hulyesegeket :DDDDDDD