d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Jo Sci-fi Filmeket
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 7 2014 05:07am
Quote (tevetava @ 7 Aug 2014 11:59)
majd kifejezettem figyelek a majmokra, egyeteme úgyis ezt szoktam csinálni unalmas órákon
de gondolom cgifest az egész majom



röhögök


ötletem sincs hogy csinálják ezeket, de nem mondod meg róla szerintem hogy nem igazi majom
mármint nyílván bedrótozva rögzítik a csávó mozgását, mind a testén, mind az arcán, aztán ráhúznak valami igazi példányról vett modellt.. de ennek a kettőnek az egyvelege elég jópofa eredményt produkál
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:33am
letöltöttem a dvd verziót, kurva jól néz ki a 4:3-as monitoromon a 1234:2-es képerány
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:34am
Quote (tevetava @ 7 Aug 2014 13:33)
letöltöttem a dvd verziót, kurva jól néz ki a 4:3-as monitoromon a 1234:2-es képerány


HOL VAN A PIZZÁM BASSZÁTOK MEG

5 perc se telt el, egy majom már majdnem kinyírt egy embert

This post was edited by tevetava on Aug 7 2014 05:35am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 05:38am
Quote (tevetava @ Aug 7 2014 12:34pm)
HOL VAN A PIZZÁM BASSZÁTOK MEG

5 perc se telt el, egy majom már majdnem kinyírt egy embert


véletlen az 1968asat töltöttem le
kösz orbán
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 05:39am
Quote (Vismajor @ Aug 7 2014 12:38pm)
véletlen az 1968asat töltöttem le
kösz orbán


nem rossz az, én sokat röhögtem a maszkokon, hihetetlen idétlenül néztek ki azok a majmok :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 7 2014 05:41am
Quote (TuskesVanek @ Aug 7 2014 12:39pm)
nem rossz az, én sokat röhögtem a maszkokon, hihetetlen idétlenül néztek ki azok a majmok :D


te mér éltél akkor hogy láttad???
te joey apja vagy mi

This post was edited by Vismajor on Aug 7 2014 05:41am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:42am
Quote (tevetava @ 7 Aug 2014 13:34)
HOL VAN A PIZZÁM BASSZÁTOK MEG

5 perc se telt el, egy majom már majdnem kinyírt egy embert


megjött a pizzám B)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:42am
Quote (tevetava @ 7 Aug 2014 13:42)
megjött a pizzám B)


reménykedtme, hogy éhenhalsz tufipofi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 05:48am
Quote (Rawen @ 7 Aug 2014 13:42)
reménykedtme, hogy éhenhalsz tufipofi


kösz rayen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 05:51am
Quote (Vismajor @ Aug 7 2014 12:41pm)
te mér éltél akkor hogy láttad???
te beni multia vagy mi


jó kérdés igazából

fej logikájához igazodva senkinek nem lenne szabad a születése előtt készült filmet néznie, mert az időparadoxont okoz, megbomlik a tér-idő kontinuum és megsemmisül a világegyetem... szerencsés esetben csak a mi naprendszerünk semmisül meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891012Next
Add Reply New Topic New Poll