d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > A Nagy Szopás Poll > Self-explanatory
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 1 2014 01:26pm
Quote (Baleee @ 1 Aug 2014 20:20)
Tevepata


fültől fülig pinazsirosnak lenni >>>
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 1 2014 01:30pm
rendben
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 01:31pm
Hát volt bnő nagyon ritkán csinálta, nagyon nem is vártam el tőle pedig sokszor nagyon jó volt. Adni jobban szeretem mint kapni.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 1 2014 01:40pm
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 20:31)
Hát volt bnő nagyon ritkán csinálta, nagyon nem is vártam el tőle pedig sokszor nagyon jó volt. Adni jobban szeretem mint kapni.


szopásról szóló topicban ilyet nem hittem hogy olvasok. :D
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2014 01:41pm
Quote (Baleee @ Aug 1 2014 08:57pm)
Not, de imo fazon>>>100% borotvalt. Az utobbi olyan 'unalmas'. De amikor van valami otthagyva rovidrevagva, mellette borotvalt, az sokkal izgatobb imo.


sztem geci undorito
legyen olyan mint egy 12 evese
vagy fiatalabb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 1 2014 01:51pm
Quote (Psyclon @ 1 Aug 2014 20:40)
szopásról szóló topicban ilyet nem hittem hogy olvasok. :D


most h így felhívtad rá a figyelmet, eléggé :DDDD

amúgy nem is vagyok benne biztos h értem a poll létjogosultságát (vagy a 75:25 arányt)
mármint ha a befejezést tekintjük akkor oké
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 1 2014 02:01pm
6 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): Namechange, pnikolett, Saenchai

^_^
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2014 02:11pm
Quote (Namechange @ Aug 1 2014 10:01pm)
6 User(s) are reading this topic (2 Guests and 1 Anonymous): Namechange, pnikolett, Saenchai

^_^


szia szöszi :DDDDD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 1 2014 02:12pm
Quote (dotosport @ Aug 1 2014 10:11pm)
szia szöszi :DDDDD


o patrik bnoje ? xd
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2014 02:16pm
Quote (putincykavodka @ Aug 1 2014 10:12pm)
o patrik bnoje ? xd


y.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll