Quote (TuskesVanek @ 31 Jul 2014 21:29)
barátság az egy dolog, az respect
ha csak ezt látnám itt, de legtöbbször inkább órákig vitatkozás meg egymás basztatása a semmin... biztos vagyok benne, hogy huszonévesen nem ezzel fogom tölteni az időmet, come at me
Es mivel tervezed huszonevesen tolteni az idod?
Csak hogy tudjam mit kene csinalnom most a forumozas helyett.