d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy/miert Kerultel A Jspre?
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 02:33pm
Quote (Nerz8 @ 31 Jul 2014 22:31)
nincs mese, kell az a tt


trusted shitposter
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 31 2014 02:38pm
haverom mutatta az oldalt, mondta, hogy jo a tarsasag
sajnos ot azota kibannoltak valami okbol
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2014 02:48pm
Quote (SummertimeClothes @ 31 Jul 2014 22:38)
haverom mutatta az oldalt, mondta, hogy jo a tarsasag
sajnos ot azota kibannoltak valami okbol


kibaszott krumpli
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 31 2014 03:05pm
Quote (Nerz8 @ Jul 31 2014 09:31pm)
nincs mese, kell az a tt


nem adom
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 03:28pm
Quote (TuskesVanek @ 31 Jul 2014 21:29)
barátság az egy dolog, az respect

ha csak ezt látnám itt, de legtöbbször inkább órákig vitatkozás meg egymás basztatása a semmin... biztos vagyok benne, hogy huszonévesen nem ezzel fogom tölteni az időmet, come at me


Es mivel tervezed huszonevesen tolteni az idod?

Csak hogy tudjam mit kene csinalnom most a forumozas helyett.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 31 2014 03:41pm
D2jsp trade aztán vsg beloggolt az accommal és disabled azóta még magam se értem mi tart itt
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 31 2014 03:52pm
sokat mondták a randomok, h o fg, mikor árultam a cuccokat, nem tudtam mi az, utánakérdeztem egy akkori bnetes ismerősömnél (kelkáposzta néven van regelve). aztán el is felejtettem egy időre... utána asszem átbasztak vmi tradenél és akkor regeltem ide, mert h itt sok a mátrixos etc.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:00pm
helldrinker mutatta meg, mert tudtam hr-t dupeolni

felszedtem a forró dollárokat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 04:12pm
Quote (AngryBug @ Jul 31 2014 09:27pm)
mi se azért vagyunk itt mert nincs jobb dolgunk, hanem mert az emberek nagy részével már többször találkoztunk és jó barátságban vagyunk
legalább azt mondtad volna hogy huszonévesen nemakarsz gépezni, mert ez így elég faszság, bár neked mondhat bárki bármit, úgysem értesz vele egyet
nem is tudom miért írok neked


hát én azért vagyok itt mert nincs jobb dolgom
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2014 04:12pm
Quote (Vismajor @ Jul 31 2014 11:12pm)
hát én azért vagyok itt mert nincs jobb dolgom


ezt észrevettük
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll