Quote (Namechange @ Jul 30 2014 08:24am)
Nekem igazából fel sem merül (viccen kivul) hogy leszólitok egy random csajt az utcán. kizárólag akkor ha van szemkontaktus, vonzalom, és tényleg 10/10 a lány vagy valamit meglátok benne. Random nők nn.
ja és amúgymeg gf
Random nok wtf
Mer nem minden no
Vagy most attol mer lesz mas ugyanaz lany ha utcan ismered meg mintha szorakozohelyen latnad eloszor
Random lanylol ez olyan mint "randomokkal" dotazni, 5 eve mar mondom mindenkinek h sajat objektiv megfigyeleseim szerint a 4.5k mmres szektro ugyanugy feedel mint barmelyik masik 4.5 k mmres orosz, csak o meg enekel is mellette tsen.