☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev
1
6
7
8
9
10
19
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2608
Replies: 180
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#71
Jul 30 2014 02:09am
Quote (Anarkin @ Jul 30 2014 07:41am)
nem tudnád, h mikor kezdődik a raid
befizetném magam a legjobb guildbe és mennék velük
és mivel ugyis mindig fent lennék bneten; rámírna a vezető, hogy mehetek ha szeretnék
Xundu
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold
:
2.70
#72
Jul 30 2014 02:11am
ilyen óráim vannak. sajnos jelenleg mindkettő szíjcserés :\ saját fotót lusta voltam, inkább gugliztam :D.
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#73
Jul 30 2014 02:12am
Quote (Xundu @ 30 Jul 2014 09:11)
ilyen óráim vannak. sajnos jelenleg mindkettő szíjcserés :\ saját fotót lusta voltam, inkább gugliztam :D.
http://watchshock.com/photo/Casio/Sports/FT/ft-100w/ft-100w.jpg
http://p2.vatera.hu/photos/e1/f6/e927_5_big.jpg
-2/10
0/10
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#74
Jul 30 2014 02:14am
Quote (Xundu @ Jul 30 2014 08:11am)
ilyen óráim vannak. sajnos jelenleg mindkettő szíjcserés :\ saját fotót lusta voltam, inkább gugliztam :D.
http://watchshock.com/photo/Casio/Sports/FT/ft-100w/ft-100w.jpg
http://p2.vatera.hu/photos/e1/f6/e927_5_big.jpg
a casion miért vannak kardhalak?! :XD
jelzi meddig merülhetsz
a polipig már nem
Lacii
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#75
Jul 30 2014 02:17am
Quote (Senee @ Jul 30 2014 09:14am)
a casion miért vannak kardhalak?! :XD
jelzi meddig merülhetsz
a polipig már nem
hol van ott polip
Xundu
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold
:
2.70
#76
Jul 30 2014 02:18am
Quote (Senee @ 30 Jul 2014 10:14)
a casion miért vannak kardhalak?! :XD
jelzi meddig merülhetsz
a polipig már nem
elvileg valami pecásóra, a kis hullámok az apály dagály meg mutatja a holdciklust. teljesen szinte teljesen hasztalan itt a nyirségben
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#77
Jul 30 2014 02:18am
Quote (Lacii @ Jul 30 2014 08:17am)
hol van ott polip
azt csak akkor jelzi ki ha veszély van
Lacii
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#78
Jul 30 2014 02:22am
Quote (Senee @ Jul 30 2014 09:18am)
azt csak akkor jelzi ki ha veszély van
hol mutatja?
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#79
Jul 30 2014 03:53am
Quote (Anarkin @ 30 Jul 2014 09:41)
nem tudnád, h mikor kezdődik a raid
hova gondolsz, a raideleshez kitartas, erofeszites meg valami csapatmunka kell
Lacii
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#80
Jul 30 2014 03:43pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
19
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact