d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óra > Milyen Van Illetve Milyet Szeretnél
Prev167891019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 02:09am
Quote (Anarkin @ Jul 30 2014 07:41am)
nem tudnád, h mikor kezdődik a raid


befizetném magam a legjobb guildbe és mennék velük
és mivel ugyis mindig fent lennék bneten; rámírna a vezető, hogy mehetek ha szeretnék
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jul 30 2014 02:11am
ilyen óráim vannak. sajnos jelenleg mindkettő szíjcserés :\ saját fotót lusta voltam, inkább gugliztam :D.

Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 30 2014 02:12am
Quote (Xundu @ 30 Jul 2014 09:11)
ilyen óráim vannak.  sajnos jelenleg mindkettő szíjcserés :\ saját fotót lusta voltam, inkább gugliztam :D.
http://watchshock.com/photo/Casio/Sports/FT/ft-100w/ft-100w.jpg
http://p2.vatera.hu/photos/e1/f6/e927_5_big.jpg


-2/10
0/10
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 02:14am
Quote (Xundu @ Jul 30 2014 08:11am)
ilyen óráim vannak.  sajnos jelenleg mindkettő szíjcserés :\ saját fotót lusta voltam, inkább gugliztam :D.
http://watchshock.com/photo/Casio/Sports/FT/ft-100w/ft-100w.jpg
http://p2.vatera.hu/photos/e1/f6/e927_5_big.jpg


a casion miért vannak kardhalak?! :XD
jelzi meddig merülhetsz
a polipig már nem
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 02:17am
Quote (Senee @ Jul 30 2014 09:14am)
a casion miért vannak kardhalak?! :XD
jelzi meddig merülhetsz
a polipig már nem


hol van ott polip
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jul 30 2014 02:18am
Quote (Senee @ 30 Jul 2014 10:14)
a casion miért vannak kardhalak?! :XD
jelzi meddig merülhetsz
a polipig már nem


elvileg valami pecásóra, a kis hullámok az apály dagály meg mutatja a holdciklust. teljesen szinte teljesen hasztalan itt a nyirségben :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 30 2014 02:18am
Quote (Lacii @ Jul 30 2014 08:17am)
hol van ott polip


azt csak akkor jelzi ki ha veszély van
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 02:22am
Quote (Senee @ Jul 30 2014 09:18am)
azt csak akkor jelzi ki ha veszély van


hol mutatja?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 30 2014 03:53am
Quote (Anarkin @ 30 Jul 2014 09:41)
nem tudnád, h mikor kezdődik a raid


hova gondolsz, a raideleshez kitartas, erofeszites meg valami csapatmunka kell
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2014 03:43pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891019Next
Add Reply New Topic New Poll