d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Megeszed A Pizza Szelet?
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 22 2014 12:10pm
en csak a dobozt es a muanyag tavtartokat mert a tobbit nem szeretem
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,991.38
Trader: Trusted
Oct 22 2014 12:14pm
Quote (NoobHunter @ 22 Oct 2014 20:05)
jobban szeretem a szélét mint a feltétet


That felbumb.

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Oct 22 2014 12:14pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 22 2014 12:47pm
nem mindig
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 22 2014 01:38pm
előbb kidobom és utána
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 22 2014 02:01pm
Alkalomtól függ, de általában megeszem.

Ha mondjuk valami kurvanagy pizzára vagyok egyedül, akkor ha azon múlik, hogy meg tudom-e enni, akkor kihagyom. Vagy csomószor van, hogy mondjuk az első 3-4 szeletnél még megeszem, de az utolsó 2-3-nál már nem.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 22 2014 02:04pm
ha jó a pizza tésztája és pont jóra sütötték, akkor igen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 22 2014 02:06pm
Quote (Vismajor @ 22 Oct 2014 21:38)
előbb kidobom és utána


fasznak írom be, hogy nevettem. :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2014 02:09pm
Quote (Anarkin @ 29 Jul 2014 13:48)
http://i.imgur.com/azNiX3l.png


gonosz vagyok

amúgy attól függ
ha 3 szeletet eszem, de 5-re is hivatalos lennék, akkor nem csak a szélét de a dobozt meg az asztalt is
ha 2-nél érzem hogy nem vagyok kajás akkor az esetek 20%-ában otthagyom a szélét

de általában az első eset áll fenn
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 22 2014 02:38pm
hát ahonnan én rendelem ott jól megsütik, ezért egy külön élménynek számít megenni a ropogós sajtos tésztát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2014 07:38pm
Quote (xGurke @ Jul 29 2014 01:24pm)
amikor gyroszt eszek akkor se eszem meg a pitát


Quote (MarcusD @ Jul 29 2014 01:27pm)
és amikor hamburgert eszel, akkor is csak a belsejéből eszed ki a cuccokat, a zsemlét meg otthagyod?


a kutyám is úgy szokta
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891016Next
Add Reply New Topic New Poll