Quote (Anarkin @ 29 Jul 2014 13:48)
http://i.imgur.com/azNiX3l.png
gonosz vagyok
amúgy attól függ
ha 3 szeletet eszem, de 5-re is hivatalos lennék, akkor nem csak a szélét de a dobozt meg az asztalt is
ha 2-nél érzem hogy nem vagyok kajás akkor az esetek 20%-ában otthagyom a szélét
de általában az első eset áll fenn