d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev167891040Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 04:53am
az a baj, hogy ez nincs benne a jegyzetben, úgyhogy nem tudok részletesebben, meg szakszerűen idézni, hogy okosnak tűnjek

Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 20 2014 10:53am)
mondjuk ehhez azert heti 2-3* kell szivni, nem havi 1* mondjuk


nyilván, ha csak havi 1x kúrnak seggbe, akkor lassabban tágul ki a segglyuka az embernek
de kitágul
meg aranyere lesz

This post was edited by xGurke on Jul 20 2014 04:54am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 04:56am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 12:50pm)
y, neurobiológián volt róla szó, de ott se mentünk bele annyira, csak érintőlegesen
mivel megbuktam végül, ha szeretnétek idén megkérem a proffot, hogy meséljen részletesebben
röviden annyi, hogy a különböző neurotranszmitterekre és azok receptoraira hat, "túltölti" őket, ezért érzed magad boldognak amikor be vagy állva,
de ehhez nagyon hamar hozzászokik az agy és egy idő után az apróbb dolgok már nem ingerelik annyira a receptorokat vagy nem termelődik annyi transzmitter,
ezért egyre nehezebb boldogságot érezni, ami aztán (nyilván sok évnyi használat után) azt eredményezi, hogy egy boldogtalan megnyomorodott fasz leszel
emellett villámgyorsan tönkreteszi a rövidtávú és károsítja a hosszútávú memóriát, stb


de azt vágod, hogy max. 2-3 hónap alatt teljesen helyreáll az agyad kémiája
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 04:58am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 10:56am)
de azt vágod, hogy max. 2-3 hónap alatt teljesen helyreáll az agyad kémiája


:D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 20 2014 04:58am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 12:56pm)
de azt vágod, hogy max. 2-3 hónap alatt teljesen helyreáll az agyad kémiája


Quote (xGurke @ Jul 20 2014 12:50pm)
mivel megbuktam végül,


''
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 05:01am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 20 2014 10:58am)
''


nem akarom részletezni az anyag mennyiségét és a számonkérés szigorúságát
főleg úgy, hogy mérnökinformatikusként végzem a tárgyat, ergo nincs olyan előképzettségem, mint a bionikusoknak
ja és a biobikusok 95%-a is csak úgy tudott átmenni, hogy mind a 15 ZH-t végigpuskázta
puskázni nem láttam értelmét, úgyhogy majd idén megcsinálom :3
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 05:03am
és nem, nem áll helyre teljesen az agyad kémiája
vagy ha ez alatt a transzmitter termelést érted, akkor az a része még oké, de a receptorok károsodnak és soha nem fognak helyreállni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 05:17am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 01:03pm)
és nem, nem áll helyre teljesen az agyad kémiája
vagy ha ez alatt a transzmitter termelést érted, akkor az a része még oké, de a receptorok károsodnak és soha nem fognak helyreállni


igen, egy átlag füves agyának biztos annyira szétbassza a biokémiáját a a szer, hogy soha nem lehet már belőle teljes ember

itt most ilyen hétvégi/ heti 2-3x narkózó szerhasználókról beszélünk, nem súlyos amfetaminfüggőkről
wtf mon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 05:22am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 11:17am)
igen, egy átlag füves agyának biztos annyira szétbassza a biokémiáját a a szer, hogy soha nem lehet már belőle teljes ember

itt most ilyen hétvégi/ heti 2-3x narkózó szerhasználókról beszélünk, nem súlyos amfetaminfüggőkről
wtf mon


>heti 2-3
>nem bassza szét

én tényleg leszarom, mindenki azt csinál amit akar, csak nehogy az a tévhit legyen valakiben, hogy semmi baja nem lesz tőle

én nem drokozok, inni is ritkán szoktam, cserébe elszívok naponta majdnem 1 egész doboz cigit, pedig tudom hogy beledöglök
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 05:25am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 01:22pm)
>heti 2-3
>nem bassza szét

én tényleg leszarom, mindenki azt csinál amit akar, csak nehogy az a tévhit legyen valakiben, hogy semmi baja nem lesz tőle

én nem drokozok, inni is ritkán szoktam, cserébe elszívok naponta majdnem 1 egész doboz cigit, pedig tudom hogy beledöglök


es szerinted napi 1doboz cigi karosabb vagy hetvegente fuvezes
kivancsi vagyok gurke a biologus velemenyere
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 20 2014 05:27am
Quote (putincykavodka @ Jul 20 2014 12:25pm)
es szerinted napi 1doboz cigi karosabb vagy hetvegente fuvezes
kivancsi vagyok gurke a biologus velemenyere


Csinald mindkettöt es soon ded )))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891040Next
Add Reply New Topic New Poll