d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev167891034Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 14 2014 03:59pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 21:18)
egyik nap vegigtoltam az elso harom harry potter gamet (a negyedik es a tobbi game mar tok mas fajta volt)
aki nem jaccott ezekkel annak nem volt gyerekkora

http://i.imgur.com/DW0KTDt.jpg

http://i.imgur.com/QjBZb7C.jpg


Best konzol game of my childhood man <3
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 04:00pm
Quote (Moonflow @ 14 Jul 2014 23:59)
Best konzol game of my childhood man <3


en pcn jaccottam, mert ugye az a masterrace :~)
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 14 2014 04:01pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 14 2014 04:05pm
diablo 2-n kívüli legkorábbi számítógépes játék emlékem
ofc nem én játszottam, geci félelmetes volt

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2014 04:07pm
Quote (MarcusD @ 15 Jul 2014 00:05)
diablo 2-n kívüli legkorábbi számítógépes játék emlékem
ofc nem én játszottam, geci félelmetes volt

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20110314042449/doom/images/2/27/Meet_spider.png


2 évesen szép is lehetett
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 04:09pm
1nsane, ilyne offroad rally akarmi game, ezzel is de sokat toltam
volt capture the flag kocsikkal lul



Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 14 2014 04:12pm
Poczok egesz eleteben csak jacott
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2014 04:12pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 23:09)
1nsane, ilyne offroad rally akarmi game, ezzel is de sokat toltam
volt capture the flag kocsikkal lul

http://i.imgur.com/j4ZYdpr.jpg

http://i.imgur.com/rT6O1wh.jpg


terep 2>

Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 04:12pm
Quote (putincykavodka @ 15 Jul 2014 00:12)
Poczok egesz eleteben csak jacott


hazajottem iskolabol es gepeztem majdnem minden nap, ezert vagyok rl hulladek :~)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 04:13pm
Quote (Nerz8 @ 15 Jul 2014 00:12)
terep 2>

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/59/Screenshot2_terep2.png


ebben sikerult ugy osszetorni a kocsit hogy konkretan 4 kerek maradt meg belole, de azert meg ment.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891034Next
Add Reply New Topic New Poll