d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Message Cannot Be Sent Based On Either The Receive
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 8 2014 04:41pm
na gn8 sublakok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 8 2014 04:41pm
én azért meglesném hogy néz ki egy átlagos kani játékos
Quote (Flutter @ 9 Jul 2014 00:30)
aztan fel vesevel nezed a ti 5-ot

amugy ilyen pubstompra biztos nem mennek el itthon
a magyar dota community teljesen rak
3/4-uk ilyen 90 iq-t alulrol surolo gyoker, a tobbi meg fellengzos fasz vagy teljesen idegbeteg


én azért meglesném hogy néz ki egy átlagos kani játékos

na ezt a hsz-t is jól megformáltam

This post was edited by MarcusD on Jul 8 2014 04:43pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:42pm
Quote (MarcusD @ Jul 9 2014 12:41am)
én azért meglesném hogy néz ki egy átlagos kani játékos

én azért meglesném hogy néz ki egy átlagos kani játékos


Hungary face csoport

Quote (josheide @ Jul 9 2014 12:35am)
julius 18-an

cowding
cpt
anamy
anyd
kuzdithom (maybe)
tacsi
en

fuxy (maybe)
bug (maybe)
Redeyes (maybe)

sajnos ma este elvesztettuk mesht (mesh legyel ujra a baratom)


Mesh nem er ra ilyenekre mint a dota
Random csajokat kur egesz nap

Beszeljetek meg holnap))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 8 2014 04:43pm
Quote (putincykavodka @ 9 Jul 2014 00:42)
Hungary face csoport



Mesh nem er ra ilyenekre mint a dota
Random csajokat kur egesz nap

Beszeljetek meg holnap))


én is jövök, kell a support a ded gémnek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2014 04:43pm
nezz tukorbe
Quote (MarcusD @ 9 Jul 2014 00:41)
én azért meglesném hogy néz ki egy átlagos kani játékos

én azért meglesném hogy néz ki egy átlagos kani játékos


nezz tukorbe
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:47pm
nezz tukorbe
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 8 2014 04:51pm
Quote (Flutter @ 9 Jul 2014 00:38)
azok akik el is mennenek teljesen hugyarcok imo
elkezdhetnem sorolni a neveket de biztos nem ismered oket

mondjuk ilyen rizza vagy nxt.kz.balazs jo fejeknek tunnek


egyik sem az, hidd el. :D
na jó mondjuk rizsa jóarc

This post was edited by Namechange on Jul 8 2014 04:52pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 8 2014 04:56pm
Quote (Namechange @ Jul 8 2014 11:51pm)
egyik sem az, hidd el. :D


jp hat neked norika a nagy haverod, szoval a te velemenyed nem teljesen relevans 8D

de rizzaval meg nem volt semmi bajom, balazs meg rendesnek tunt streamje alapjan
de jobban nem ismerem oket

holy meg tfe tibcsi is biztos kiraly arcok amugy
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2014 04:59pm
Quote (Flutter @ 9 Jul 2014 00:56)
jp hat neked norika a nagy haverod, szoval a te velemenyed nem teljesen relevans 8D

de rizzaval meg nem volt semmi bajom, balazs meg rendesnek tunt streamje alapjan
de jobban nem ismerem oket

holy meg tfe tibcsi is biztos kiraly arcok amugy


lefogadom az osszes ilyen 30 eves 2gyerekes csaladapa akik minden herot meg itemet a wc3as neveiken hivnak :S
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:59pm
Quote (Flutter @ Jul 9 2014 12:56am)
jp hat neked norika a nagy haverod, szoval a te velemenyed nem teljesen relevans 8D

de rizzaval meg nem volt semmi bajom, balazs meg rendesnek tunt streamje alapjan
de jobban nem ismerem oket

holy meg tfe tibcsi is biztos kiraly arcok amugy


Osztalytarsak voltak xd ..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll