d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev167891022Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2014 01:54am
álmodtam valami in rl life dungeon keepert, csak nem a föld alatt játszódott hanem a föld felett, és nem volt aranyam ezért a casino-ban huzkodtam azt csuszkát amivel lehet állítani hogy mennyire legyen fair a kaszino. meg aztán jöttek valami óriások meg ilyen wavekben jöttek a szörnyek és akkor azok ellen harcoltak a katonáim

aztán volt valami olyan hogy amerikában voltam és elkellett mennem orvoshoz valami vérvételre, aztán a végén 20ezret kellett fizetnem és teljesen kivoltam hogy milyen drága meg wtf meg hogy kisemmiztek

meg álmodtam nerfhydradps-el is valamit, hogy ott volt ő én meg még valaki és akkor felhívott telefonon és akkor azt hittem hogy majd rájövök hogy ő kicsoda, de valami ilyen hülye száma volt szóval mégse tudtam rájönni lel

meg veszekedtem valamit muterommal is, meg vettem valami jégkrémeket
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 3 2014 03:31am
Hat nem tudom mit almodtam, de lefekves elott nem volt jo otlet ujranezni a Mulholland Dr.-t.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2014 03:32am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jul 2014 09:54)
álmodtam valami in rl life dungeon keepert, csak nem a föld alatt játszódott hanem a föld felett, és nem volt aranyam ezért a casino-ban huzkodtam azt csuszkát amivel lehet állítani hogy mennyire legyen fair a kaszino. meg aztán jöttek valami óriások meg ilyen wavekben jöttek a szörnyek és akkor azok ellen harcoltak a katonáim

aztán volt valami olyan hogy amerikában voltam és elkellett mennem orvoshoz valami vérvételre, aztán a végén 20ezret kellett fizetnem és teljesen kivoltam hogy milyen drága meg wtf meg hogy kisemmiztek

meg álmodtam nerfhydradps-el is valamit, hogy ott volt ő én meg még valaki és akkor felhívott telefonon és akkor azt hittem hogy majd rájövök hogy ő kicsoda, de valami ilyen hülye száma volt szóval mégse tudtam rájönni lel

meg veszekedtem valamit muterommal is, meg vettem valami jégkrémeket


én annyira emlékszem, hogy fári (összement fej, hatalmas test) dobálta a macskámat és közben üvöltözött
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 3 2014 04:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jul 2014 08:54)
álmodtam valami in rl life dungeon keepert, csak nem a föld alatt játszódott hanem a föld felett, és nem volt aranyam ezért a casino-ban huzkodtam azt csuszkát amivel lehet állítani hogy mennyire legyen fair a kaszino. meg aztán jöttek valami óriások meg ilyen wavekben jöttek a szörnyek és akkor azok ellen harcoltak a katonáim

aztán volt valami olyan hogy amerikában voltam és elkellett mennem orvoshoz valami vérvételre, aztán a végén 20ezret kellett fizetnem és teljesen kivoltam hogy milyen drága meg wtf meg hogy kisemmiztek

meg álmodtam nerfhydradps-el is valamit, hogy ott volt ő én meg még valaki és akkor felhívott telefonon és akkor azt hittem hogy majd rájövök hogy ő kicsoda, de valami ilyen hülye száma volt szóval mégse tudtam rájönni lel

meg veszekedtem valamit muterommal is, meg vettem valami jégkrémeket


nem rossz
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 3 2014 04:28am
Quote (Baleee @ Jul 3 2014 10:31am)
Hat nem tudom mit almodtam, de lefekves elott nem volt jo otlet ujranezni a Mulholland Dr.-t.


az az egyik kedvenc lynch-filmem meg a blue velvet
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 3 2014 05:36am
Mesh Rici Gürke Sünivel +1 haverommal talalkoztam, majd úgy döntöttünk h átjövünk hozzánk ... már a buszon észrevettük hogy valami nincs rendben a világgal
az emberek gorombák voltak, kussoltak, magukba fordultak...
Gürke próbált minket meggyőzni hogy ez valami Final Destination szituációnak tűnik.. végül leszálltunk a buszról, mindenhol égő házak.. karambolok
mentünk hazafelé, (a 3 perces út 20 percnek tűnt) és közben az összes buszon lévő összes ember követett minket, elkezdtünk rohanni a házba közben rengett a föld + jégeső esett
és süni + haverom valahol elveszett, és már nem volt a sztoriban
Rici természetesen mesht hibáztatott mindenért, Gürke elkezdett futógépezni a szobámban.
és ablakból láttam hogy repül felénk egy atombomba, ami az álmomban " fájt "... felkeltem

az álom elég valóságosnak tűnt, szinte irányítani az események folytatását és ilyen még sose volt

This post was edited by AngryBug on Jul 3 2014 05:39am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 3 2014 05:46am
Quote (AngryBug @ 3 Jul 2014 13:36)
Mesh Rici Gürke Sünivel +1 haverommal talalkoztam, majd úgy döntöttünk h átjövünk hozzánk ... már a buszon észrevettük hogy valami nincs rendben a világgal
az emberek gorombák voltak, kussoltak, magukba fordultak...
Gürke próbált minket meggyőzni hogy ez valami Final Destination szituációnak tűnik.. végül leszálltunk a buszról, mindenhol égő házak.. karambolok
mentünk hazafelé, (a 3 perces út 20 percnek tűnt) és közben az összes buszon lévő összes ember követett minket, elkezdtünk rohanni a házba közben rengett a föld + jégeső esett
és süni + haverom valahol elveszett, és már nem volt a sztoriban
Rici természetesen mesht hibáztatott mindenért, Gürke elkezdett futógépezni a szobámban.
és ablakból láttam hogy repül felénk egy atombomba, ami az álmomban " fájt "... felkeltem

az álom elég valóságosnak tűnt, szinte irányítani az események folytatását és ilyen még sose volt


es a haverod kinek a baratnoje volt? Mert akkor az almod ezen reszlete megoldott.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 3 2014 05:48am
Quote (Baleee @ 3 Jul 2014 13:46)
es a haverod kinek a baratnoje volt? Mert akkor az almod ezen reszlete megoldott.


mi ez a sünis sztori, meséljétek már el nekem is
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 3 2014 05:51am
Quote (RRC @ Jul 3 2014 12:48pm)
mi ez a sünis sztori, meséljétek már el nekem is


süni és voldovda egy fán ülnek
csó-kó-ló-znak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 3 2014 05:57am
Quote (RRC @ Jul 3 2014 12:48pm)
mi ez a sünis sztori, meséljétek már el nekem is


Volvodka es ringi egyutt voltak
Szakitottak majd x ido utan suni osszejott volvodkaval.
Igy a balee fele fogyatekosok ezen ugralnak mint egy altalanos iskolas, LOL SUNI ELCSALTA RINGI NOJET OLOL XDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891022Next
Add Reply New Topic New Poll